Przybory szkolne

Rodzice, którzy mają dziecko w wieku szkolnym, doskonale wiedzą, że skompletowanie rzeczy do szkoły wymaga sporo czasu. Poza podręcznikami czy strojem na wychowanie fizyczne potrzebne są jeszcze przybory szkolne, zeszyty i artykuły plastyczne.

Artykuły szkolne

Berlingo gumka Haze Berlingo gumka Haze
Producent: BERLINGO

CoolPack Campus Piórnik Fossil CoolPack Campus Piórnik Fossil

zobacz więcej
CoolPack Piórnik Szkolny Campus Blue Unicorn CoolPack Piórnik Szkolny Campus Blue Unicorn

CoolPack Piórnik Szkolny Campus Catnip CoolPack Piórnik Szkolny Campus Catnip

zobacz więcej
CoolPack Piórnik Szkolny Campus Goal Time CoolPack Piórnik Szkolny Campus Goal Time

zobacz więcej
CoolPack Plecak Młodzieżowy Impact Sunset CoolPack Plecak Młodzieżowy Impact Sunset

zobacz więcej
CoolPack Slim Portfel Dziecięcy Game Over CoolPack Slim Portfel Dziecięcy Game Over

CoolPack Vert Worek na Buty Bear CoolPack Vert Worek na Buty Bear

zobacz więcej

Szeroki wybór artykułów szkolnych dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie internetowym Zabawki i Szkoła. Wszystko zamówisz w jednym miejscu z dostawą do domu!

Rozpoczęcie edukacji dzieci w przedszkolu i szkole wiąże się z dodatkowym obowiązkiem dla rodziców. Muszą oni skompletować długą listę najbardziej podstawowych przyborów. Dzięki flamastrom, przyborom matematycznym, kredkom i farbkom Twoja pociecha będzie mogła doskonalić swoje zdolności manualne, a także pobudzać i rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność.

W domu również warto mieć trochę pomocy naukowych. Podczas wspólnej zabawy świetnie sprawdzą się kreatywne zestawy, które umożliwią zdobywanie nowych umiejętności. Twoja pociecha powinna mieć zestaw kredek i mazaków, które pozwolą na kolorowanie i tworzenie wyjątkowych prac plastycznych, wycinanek lub laurek.

Poza tym tego rodzaju produkty świetnie sprawdzą się jako prezenty. Kredki, mazaki, kleje, blok oraz farby bardzo szybko się zużywają. Zwłaszcza jeśli masz dziecko, która uwielbia kolorować, rysować, wycinać czy wyklejać.

W naszym sklepie mamy duży wybór zestawów kreatywnych, które mogą stać się inspiracją do rozwijania tych pasji!

Niezbędna wyprawka dla pierwszoklasisty

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty składa się z dość długiej listy akcesoriów. Podstawą jest plecak. Najlepiej wybrać ergonomiczny, czyli dopasowujący się do pleców dziecka. Współczesne plecaki i tornistry produkowane są z materiałów wysokiej jakości, z których bardzo łatwo usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy. Do tego wyposażone są w specjalne pianki i szelki, dzięki którym plecy dziecka nie są nadmiernie obciążone.

Następne na Twojej liście powinny się znaleźć zeszyty w cienkie linie oraz kratkę. Powinny mieć format A5 oraz 16 lub 32 kartki. W plecaku nie może zabraknąć piórnika, w którym muszą się znaleźć ołówki, pisaki, flamastry o intensywnych kolorach, cienkopisy – miks kolorów, gumka do mazania i temperówka. Do tego zestaw geometryczny z linijką, cyrklem, ekierką i kątomierzem. Przydatny może okazać się również długopis zmywalny lub pióro na naboje.

Na zajęcia manualne, czyli lekcje plastyki i techniki, niezbędne są artykuły plastyczne, takie jak farby plakatowe, akwarelowe, pastele oraz zestaw pędzelków. Do tego klej w sztyfcie i bezpieczne nożyczki z zaokrąglonymi końcami.

Jeśli rozważamy zakup kredek, to najlepiej od razu kupić zestaw liczący 12 sztuk lub 24 sztuki. Świetnie się sprawdzają, między innymi marki Colorino lub BIC o nasyconych kolorach.

Poza tym blok rysunkowy i techniczny (biały i kolorowy) w formacie A4, papier kolorowy (wycinanki), bibułę kolorową, plastelinę Astra, która wyróżnia się bogatą gamą kolorystyczną, ciastolinę oraz teczki z gumką na prace plastyczne. Kompletując wyprawkę dla pierwszoklasisty warto zaopatrzyć swoją pociechę również w worek na buty oraz strój gimnastyczny.

Artykuły szkolne i plastyczne dla dzieci

Nasz sklep Zabawki i Szkoła może pochwalić się bogatą ofertą artykułów szkolnych do przedszkola oraz szkoły. Wszystkie przybory produkowane są z zastosowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że te produkty przeznaczone są dla dzieci. Dlatego zamawiamy artykuły od sprawdzonych producentów, którzy posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające dopuszczenie do użytkowania ich asortymentu.

Zakupy przez Internet to oszczędność czasu, który można przeznaczyć na dużo przyjemniejsze rzeczy niż stanie w sklepowych kolejkach!

Dokładnym starań, aby wszystkie zamówienia były realizowane i dostarczane pod wskazany adres maksymalnie do 48 godzin. Gwarantujemy, że zamówienia są odpowiednio zabezpieczone, tak aby nic nie uległo zniszczeniu podczas transportu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!