Dzieci uwielbiają zabawki z bohaterami z popularnych bajek. Cały czas w czołówce utrzymują się te nawiązujące do bajki „Auta”. W naszym sklepie internetowym mamy duży wybór wyjątkowych zabawek z tej serii!

Auta zabawki

Clementoni Puzzle 60 Cars Clementoni Puzzle 60 Cars

PUZZLE 24 MAXI CARS 3 PUZZLE 24 MAXI CARS 3

Serwetki Papierowe Auta Cars 20sztuk Serwetki Papierowe Auta Cars 20sztuk

TACZKA GIGANT CARS do piasku/śniegu TACZKA GIGANT CARS do piasku/śniegu

Clementoni Domino Cars Clementoni Domino Cars

Clementoni Puzzle 24 elementy Maxi Cars Clementoni Puzzle 24 elementy Maxi Cars

Czapeczki Papierowe Cars3 6 sztuk Czapeczki Papierowe Cars3 6 sztuk

EDUKIT 4W1 CARS EDUKIT 4W1 CARS

zobacz więcej
Godan Talerzyki Cars Auta 20cm - 8szt. Godan Talerzyki Cars Auta 20cm - 8szt.

JEŻDZIK 2W1 MCQUEEN JEŻDZIK 2W1 MCQUEEN
Producent: Dumel

KID CARS ZESTAWY TEMATYCZNE KID CARS ZESTAWY TEMATYCZNE

Klocki Cobi Cars Warszawa M20 Klocki Cobi Cars Warszawa M20
Producent: Cobi

KOLEJKA Z MOSTEM 4,1M KID CARS KOLEJKA Z MOSTEM 4,1M KID CARS

Komplet do Piasku Cars 7 el. Wader Komplet do Piasku Cars 7 el. Wader

Komplet do Piasku Duży Cars 6 el. Wader Komplet do Piasku Duży Cars 6 el. Wader

KÓŁKO CARS 51CM @ KÓŁKO CARS 51CM @
Producent: Intex

KUBECZKI PLASTIKOWE CARS 200ML 8SZTUK KUBECZKI PLASTIKOWE CARS 200ML 8SZTUK

KUFEREK CARS KUFEREK CARS
Producent: Derform

Memo Cars Clementoni Memo Cars Clementoni

PUZZLE 104 CARS @ PUZZLE 104 CARS @

PUZZLE 104 EL MAXI SUPER KOLOR  Cars PUZZLE 104 EL MAXI SUPER KOLOR Cars

Puzzle 104 el. +30 3D CARS Clementoni Puzzle 104 el. +30 3D CARS Clementoni

PUZZLE 200 DROGA DO ZWYCIĘSTWA CARS PUZZLE 200 DROGA DO ZWYCIĘSTWA CARS

zobacz więcej
Puzzle 24 Maxi Cars Niech Wygra Lepszy Trefl Puzzle 24 Maxi Cars Niech Wygra Lepszy Trefl

PUZZLE 2X60 CARS PUZZLE 2X60 CARS

PUZZLE 30  CARS PUZZLE 30 CARS

Zabawki z bajki Auta – Zygzak McQueen i jego przyjaciele

„Auta” to pełnometrażowy film, który miał premierę w 2006 roku. Powstał we współpracy firmy Pixar oraz Disney. Kontynuacja przygód Zygzaka McQueena i jego przyjaciół na ekrany kin trafiła w 2011 roku – „Auta 2” oraz w 2017 – „Auta 3”.

Potwierdzeniem fenomenu tej serii filmów dla najmłodszych są między innymi dwie nominacje do Oskarów oraz zdobyta nagroda Złotego Globu dla najlepszego filmu animowanego. Łącznie „Auta” otrzymały dziewiętnaście nominacji i zdobyły dwanaście nagród.

Serca najmłodszych uwielbiających wyścigi samochodowe skradł przede wszystkim charyzmatyczny Zygzak McQueen, Złomek, Maniek, Wójt Hudson, Ogórek, Szeryf, Sally Carrera, Pan Król, Luigi, Guido, Gienio, Roman, Lola oraz Edek. Ci bohaterowie inspirowali wielokrotnie małych fanów motoryzacji do konstruowania torów wyścigowych i zabawy resorakami.

Jedną z najważniejszych postaci jest oczywiście wyścigówka – Zygzak McQueen, który bierze udział w zawodach Złotego Tłoka. Zwycięzca wyścigu może liczyć na sponsoring koncernu Dinoco. Obok Zygzaka o to samo trofeum walczy Pan Król i Marek Marucha. Decydujące starcie ma miejsce w Kalifornii.

Po obejrzeniu tego filmu dzieciaki marzyły o zabawach z dzielnym i honorowym Zygzakiem McQueenem i innymi bohaterami. W sprzedaży dostępne są całe zestawy autek, a także gry planszowe z głównymi bohaterami bajki „Auta”. To świetna propozycja na prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, które także pokochały ten cudowny animowany film.

Dzięki zabawkowym samochodom czy planszówkom nasze pociechy rozwijają swoje zdolności manualne i koordynację ruchową. Wykorzystując do zabawy resoraki, można uczyć je zasad panujących i obowiązujących na drodze oraz znaków drogowych.

Do tego akcesoria z bajki „Auta” rozwijają wyobraźnię i zachęcają do zabawy w grupie. Pozwalają przedstawiać dowolne historie fantastycznych samochodów, które kierują się w życiu podobnymi uczuciami i zasadami, jak ludzie.

Bawiąc się samochodzikami z tej serii, możemy nie tylko uczyć dzieci kolorów, ale także określonych zachowań, nazywania uczuć i wartości, jakimi należy kierować się w życiu. Film „Auta” prezentuje świat magicznych aut, ale ma przede wszystkim walory edukacyjne. Pokazuje, że dzięki byciu wiernym zasadom fair play w życiu, można sięgać po najwyższe laury.

Jeśli szukasz wartościowych i edukacyjnych zabawek dla swojego dziecka – wybierz te inspirowane serią „Auta”. Pięknie się prezentują, są wytrzymałe i dostarczą małemu fanowi motoryzacji mnóstwo rozrywki.

Zabawki z bajki Auta – postaw na ofertę sklepu Zabawki i Szkoła!

W Zabawki i Szkoła możemy pochwalić się szerokim wyborem produktów dla dzieci z motywem przewodnim z popularnej bajki „Cars” („Auta”). U nas kupisz zabawki dla dzieci w różnym wieku. Dla młodszych dzieci proponujemy „Memo Cars” i „Domino Cars”, a dla nieco starszych puzzle (40 elementów, 60 elementów, 104 elementy).

Nasz sklep z zabawkami może pochwalić się szerokim asortymentem. Maluchy będą zachwycone, kiedy otrzymają do zabawy samochodzik z kolekcji „Auta” albo „Taczkę Gigant Cars”, którą będą mogły zabierać do piaskownicy. Podczas zabawy na świeżym powietrzu świetnie sprawdzi się również „Komplet do piasku Cars”, z sześcioma lub siedmioma elementami, oraz piłka.

W ofercie znajdują się także produkty na przyjęcia urodzinowe, między innymi serwetki, czapeczki papierowe oraz talerzyki. Dzięki nim impreza Twojej pociechy na długo zapadnie jej w pamięć. W Zabawki i Szkoła kupisz również akcesoria szkolne z postaciami z tej bajki.

Zapewniamy, że wszystkie produkty z kategorii „Auta” są najwyższej jakości. Oczywiście posiadają też certyfikaty dopuszczające ich użytkowanie przez młodych fanów tego kultowego filmu animowanego.

Dzięki tym zabawkom dzieci będą mogły spędzać długie godziny na zabawie. Akcesoria pozwolą im puścić wodze fantazji, a także pobudzą wyobraźnię i pokłady kreatywności.

Wszystkie zabawki Cars możesz zamówić bez wychodzenia z domu. W krótkim czasie zrealizujemy Twoje zamówienie i wyślemy pod wskazany adres. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!