Bańki mydlane to zabawa, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Kiedyś, w średniowieczu, puszczanie baniek mydlanych było sztuczką wykonywaną przez ulicznych magików i kuglarzy. Kojarzyły się z czarami, a unosząc się w powietrze i odbijając wszystkie kolory tęczy, wzbudzały w obecnych zachwyt, ale też strach.

Bańki mydlane

OŚMIORNICA DO ROBIENIA BANIEK OŚMIORNICA DO ROBIENIA BANIEK
Producent: Askato

zobacz więcej

Dziś to prawdziwa frajda dla najmłodszych, jak i całej rodziny, a jednocześnie świetny sposób na połączenie zabawy z nauką. W trakcie robienia baniek można w przystępny sposób wyjaśnić dziecku, skąd się one biorą i czym jest zjawisko zmniejszenia napięcia powierzchniowego wody.

A bieganie i łapanie baniek pozwala ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, zachowywanie równowagi i korzystanie ze zmysłów. Bańki mydlane to forma zabawy, która nie wymaga dużych nakładów finansowych, a daje mnóstwo radości i zadowolenia.

Bańki mydlane dla dzieci – idealna zabawka na świeżym powietrzu

Zestaw do tworzenia baniek mydlanych to świetna zabawa dla dzieci na świeżym powietrzu. Dzieci z przyjemnością samodzielnie zabiorą się do robienia baniek mydlanych, jak i będą je radośnie łapać.

Wspólne robienie baniek mydlanych może stanowić atrakcję podczas rodzinnych imprez ogrodowych, a pistolet czy maszynka do puszczania baniek to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin czy Mikołaja.

Do wyboru są akcesoria pozwalające puszczać bańki mydlane oraz wytwarzać je automatycznie. Dlatego to zabawa dla dzieci w każdym wieku.

Z obserwowania tęczowych baniek mydlanych ucieszą się nawet niemowlaki, kilkulatki chętnie samodzielnie będą dmuchać bańki przez słomkę, nawet młodzież chętnie weźmie udział w zawodach na zrobienie jak największej bańki przy pomocy specjalnych kijków lub obręczy.

Oferta zabawek z płynem do baniek mydlanych w sklepie z zabawkami Zabawki i Szkoła

W naszym sklepie internetowym z zabawkami znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do wytwarzania baniek mydlanych dla dzieci, posiadające certyfikat bezpieczeństwa i wykonane z trwałych materiałów. Zapewnią więc bezpieczną i ciekawą zabawę.

Każde dziecko ucieszy się z własnego zestawu do puszczania baniek z ulubioną postacią z bajki na opakowaniu. Mamy bańki mydlane dla fanów Świnki Peppy, Spider-Mana, Hot Wheels, Barbie, bohaterów Disneya czy Psiego Patrolu.

Dla bardziej wymagających mamy specjalne maszynki do automatycznego robienia baniek, bez konieczności dmuchania. Miecz do dużych baniek z pojemnikiem na płyn o sporej pojemności pozwoli dziecku zrobić ogromne bańki o różnych kształtach, bez konieczności częstego uzupełniania płynu. Wystarczy wlać płyn do zbiornika i pomachać mieczem w dowolnym kierunku.

Kosiarka do baniek to wytwornica w kształcie małej kosiarki, która pozwala w szybkim czasie wytworzyć dużą ilość baniek, sprawiając frajdę dzieciom.

Wspaniałą atrakcją podczas zabawy na świeżym powietrzu i dziecięcych garden party będzie też bańkomat do robienia baniek o różnej wielkości. Dzieci mogą wziąć udział w zawodach na największą bańkę lub na to, która poleci najwyżej. Aby zmienić rozmiar baniek wystarczy zmienić nakładkę i nacisnąć spust.

W sprzedaży mamy także pistolety do baniek, bańkowe rakiety i obręcze, wachlarze do robienia baniek, zestaw do podbijania baniek, a także zestawy z płynem do baniek. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami zabawek, między innymi Tuban, Mega Creative, Brimarex czy Smily Play.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty zabawek dla dzieci. Zrób niespodziankę swojemu dziecku i spraw mu jego własny zestaw do robienia baniek!