Długopisy ścieralne to świetna propozycja dla dzieci w wieku szkolnym, ale nie tylko. To gadżet dla każdego! W naszym sklepie internetowym Zabawki i Szkoła dostępne są w różnych kolorach.

Długopisy ścieralne

DŁUGOPIS WYMAZYWALNY DINOZAUR @ DŁUGOPIS WYMAZYWALNY DINOZAUR @
Producent: Colorino

DŁUGOPIS USUWALNY USZAKI PASTEL 0,5 @ DŁUGOPIS USUWALNY USZAKI PASTEL 0,5 @

PIÓRO KULKOWE FRIXION  0,7 CZARNE PIÓRO KULKOWE FRIXION 0,7 CZARNE
Producent: Pilot

DŁUGOPIS KACZKI USUWALNY 0,5 DŁUGOPIS KACZKI USUWALNY 0,5

zobacz więcej
DŁUGOPIS PSTRYKANY LAVENDER NIEBIESKI 0,5MM DŁUGOPIS PSTRYKANY LAVENDER NIEBIESKI 0,5MM

DŁUGOPIS USUWALNY FEELING CATS 0,5 DŁUGOPIS USUWALNY FEELING CATS 0,5

DŁUGOPIS USUWALNY FEELING ELEPHANTS 0,5 DŁUGOPIS USUWALNY FEELING ELEPHANTS 0,5

DŁUGOPIS USUWALNY JUST 0,5 DŁUGOPIS USUWALNY JUST 0,5

DŁUGOPIS USUWALNY ME&CITY 0,5 DŁUGOPIS USUWALNY ME&CITY 0,5

DŁUGOPIS USUWALNY PIESKI 0,5 DŁUGOPIS USUWALNY PIESKI 0,5

zobacz więcej
DŁUGOPIS USUWALNY PIESKI 2SZTUKI BLISTER DŁUGOPIS USUWALNY PIESKI 2SZTUKI BLISTER

DŁUGOPIS USUWALNY RYBKI 0,5 NIEBIESKI @ DŁUGOPIS USUWALNY RYBKI 0,5 NIEBIESKI @

zobacz więcej

Długopisy ścieralne – produkt popularny wśród uczniów

Od kilku już lat dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się długopisy wymazywalne. Śmiało można określić je fenomenem w grupie artykułów biurowych. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki temu każdy może wybrać dla siebie odpowiednie odcienie.

Dzięki zastosowaniu w nich wkładu ze specjalnym tuszem łatwo i szybko można wymazać określony fragment tekstu. W tej sytuacji całkowicie zbędny jest korektor.

Co więcej, notatki czy wszelkiego rodzaju dokumenty prezentują się estetycznie. Nie trzeba przepisywać, jak kiedyś, całych stron w przypadku literówki lub innego błędu.

Długopisy ścieralne nie różnią się znacząco od dobrze znanych nam długopisów kulkowych. To, co je wyróżnia, to silikonowa gumka, w którą wyposażone są wszystkie tego typu artykuły piśmiennicze. Cały proces ścierania jest identyczny jak podczas gumowania ołówka.

Na kilka słów uwagi zasługuje tusz, który różni się od tych w piórach czy zwykłych długopisach. W wymazywalnych długopisach zastosowano pigment, aktywator koloru oraz tzw. komponent przezroczystości. To właśnie dzięki połączeniu tych materiałów zyskujemy możliwość starcia tuszu silikonową końcówką.

Początkowo długopisy ścieralne zyskały uznanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Szybko jednak okazało się, że można z nich korzystać zarówno w szkole, biurze podczas wykonywania swoich służbowych obowiązków, w domu, jak i na uczelni podczas sporządzania notatek.

Dlaczego ta kategoria długopisów podbiła serca wszystkich niezależnie od wieku? Bo w jednym akcesorium udało się producentom połączyć długopis z korektorem. I mimo tego, że początkowo można było je kupić tylko w podstawowych kolorach, np. niebieskim, czarnym i czerwonym, teraz mamy szeroki wybór odcieni.

Zobaczysz, że gdy raz spróbujesz pisać tego typu długopisem, nie będziesz chciał już wrócić do innego. Do tego koszt jednej sztuki takiego długopisu jest naprawdę niewielki. Ponadto wiele modeli posiada wymienne wkłady. A to dodatkowa oszczędność oraz ekologiczne rozwiązanie!

Oferta przyborów szkolnych w sklepie internetowym Zabawki i Szkoła

Szukasz najlepszych długopisów ścieralnych? Zapoznaj się z naszą ofertą produktów w Zabawki i Szkoła. Bez wychodzenia z domu zamówisz długopisy wymazywalne w różnych wzorach, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dodatkowo proponujemy zakup dwustronnych gumek do długopisów ścieralnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów mamy także w sprzedaży zestawy wymiennych wkładów. U nas kupisz nie tylko długopisy ścieralne. W jednym miejscu znajdziesz również inne przybory piśmiennicze, takie jak: pióra, cienkopisy, ołówki, markery, zakreślacze, gumki, korektory oraz temperówki.

Sprawdź naszą ofertę, złóż zamówienie online w sklepie internetowym, a my w krótkim czasie dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres! Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz ekspresową wysyłkę!