Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Zażegnaj książkową nudę z eksperymentami chemicznymi! Eksperymenty chemiczne dla dzieci to zarówno doskonała pomoc naukowa jak i  ciekawa zabawa. To także doskonały pomysł na prezent dla 8 latka! W sklepie zabawkiiszola.pl szeroki wybór eksperymentów chemicznych dla dzieci.

Eksperymenty chemiczne dla dzieci

Dromader Szalona Chemia Dromader Szalona Chemia
Cena: 87,29 zł
Clementoni Fascynująca Chemia Clementoni Fascynująca Chemia
Producent: Clementoni
Cena: 31,96 zł
zobacz więcej
Clementoni Mini Zestaw Chemiczny Naukowa Zabawa Clementoni Mini Zestaw Chemiczny Naukowa Zabawa
Producent: Clementoni
Cena: 30,04 zł 31,96 zł
  • promocja

Eksperymenty chemiczne dla dzieci

Twoje dziecko marzy o tym aby zostać naukowcem? Chcesz aby z pasją zdobywało widzę? Eksperymenty chemiczne to świetny pomysł! Niesamowite eksperymenty chemiczne zażegnają książkową nudę. Z ilustrowaną instrukcją dzieci mogą przeprowadzić różnorodne eksperymenty i doświadczenia.

Zaczynając od zestawów mini, które w bezpieczny sposób przedstawiają naukę podstaw chemii, po rozszerzone domowe laboratoria chemiczne, w których dziecko może zrobić ponad 150 eksperymentów.

Zestawy naukowe dla dzieci z dziedziny chemii zawierają niezbędne elementy tj.: probówki, lejki oraz narzędzia dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza!

Twoje dziecko może zostać młodym naukowcem dzięki eksperymentom chemicznym z zabawkiiszkola.pl

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000