Dziecko najprościej przyswaja wiedzę poprzez zabawę! To prawda znana nie od dziś. Jednak, jak wybrać te zabawki, które rzeczywiście pomogą zdobyć wiedzę z nauk technicznych? Z pomocą przychodzą eksperymenty naukowe dla dzieci dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl. Eksperymenty dla dzieci to masa korzyści dla Twojej pociechy. Dzięki eksperymentom pomożemy dzieciom suchą wiedzę z książek poznać w sposób empiryczny i namacalny.

• promocja
Clementoni Układ Słoneczny Naukowa Zabawa Clementoni Układ Słoneczny Naukowa Zabawa
Producent: Clementoni
Cena: 64,90 zł 82,90 zł
  • promocja
Dromader Szalona Chemia Dromader Szalona Chemia
Cena: 87,29 zł
Abino Mały Magik Abino Mały Magik
Producent: ABINO
Cena: 37,66 zł
zobacz więcej
Clementoni Warsztat Mydlarski Naukowa Zabawa Clementoni Warsztat Mydlarski Naukowa Zabawa
Producent: Clementoni
Cena: 50,75 zł

Eksperymenty dla dzieci

Różni odkrywcy, różne potrzeby…

Eksperymenty dla najmłodszych odkrywców

Eksperymenty dla najmłodszych dzieci mają na celu zaciekawienie przedszkolaków nauką. Dzieci kilkuletnie dopiero zaczynają poznawać świat, i to dzięki naszej pomocy i wspólnej zabawie mogą odkryć właściwości kolorów podstawowych, właściwości wody i efektów mieszania. Eksperymenty dla maluchów są zaprojektowane, tak aby z łatwością i przyjemnością stawiać pierwsze kroki w świecie nauki.

Eksperymenty dla dzieci

Twoje dziecko zaczęło szkołę i chcesz mu pomóc pogłębić wiedzę z dziedzin przyrody? Sięgnij po eksperymenty, które odkrywają tajniki fizyki, chemii, botaniki i optyki. Twoje dziecko interesuje się kosmosem, pozwól mu poznać układ słoneczny! Teorie z książek zamień w domowe laboratorium chemiczne. Eksperymenty dla dzieci są też narzędziem dla rodziców na wspólną zabawę nauką. Razem możecie stworzyć wulkan, czy wyczarować kryształy. Jeśli Twoje dziecko interesuje się prehistorią, pozwól mu być archeologiem, który odkopie skamieniałości dinozaurów!

Może te produkty Ci się spodobają ?
Clementoni Eksperymenty Malucha Naukowa Zabawa
42,04 zł