Dziecko najprościej przyswaja wiedzę poprzez zabawę! To prawda znana nie od dziś. Jednak, jak wybrać te zabawki, które rzeczywiście pomogą zdobyć wiedzę z nauk technicznych? Z pomocą przychodzą eksperymenty naukowe dla dzieci dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl. Eksperymenty dla dzieci to masa korzyści dla Twojej pociechy. Dzięki eksperymentom pomożemy dzieciom suchą wiedzę z książek poznać w sposób empiryczny i namacalny.

Zestawy naukowe dla dzieci

Dromader Szalona Chemia Dromader Szalona Chemia

Abino Mały Magik Abino Mały Magik
Producent: ABINO

Barbie w Kosmosie Clementoni Barbie w Kosmosie Clementoni

Cartamundi Glitzy Magic 75 sztuczek Cartamundi Glitzy Magic 75 sztuczek
Producent: Cartamundi

Clementoni Fascynująca Chemia Clementoni Fascynująca Chemia

Clementoni Naukowa Zabawa Salon Urody Clementoni Naukowa Zabawa Salon Urody

Zestawy naukowe dla dzieci

Różni odkrywcy, różne potrzeby…

Zestaw naukowy dla najmłodszych odkrywców

Eksperymenty dla najmłodszych dzieci mają na celu zaciekawienie przedszkolaków nauką. Dzieci kilkuletnie dopiero zaczynają poznawać świat, i to dzięki naszej pomocy i wspólnej zabawie mogą odkryć właściwości kolorów podstawowych, właściwości wody i efektów mieszania. Eksperymenty dla maluchów są zaprojektowane, tak aby z łatwością i przyjemnością stawiać pierwsze kroki w świecie nauki.

Eksperymenty dla dzieci

Twoje dziecko zaczęło szkołę i chcesz mu pomóc pogłębić wiedzę z dziedzin przyrody? Sięgnij po eksperymenty, które odkrywają tajniki fizyki, chemii, botaniki i optyki. Twoje dziecko interesuje się kosmosem, pozwól mu poznać układ słoneczny! Teorie z książek zamień w domowe laboratorium chemiczne. Eksperymenty dla dzieci są też narzędziem dla rodziców na wspólną zabawę nauką. Razem możecie stworzyć wulkan, czy wyczarować kryształy. Jeśli Twoje dziecko interesuje się prehistorią, pozwól mu być archeologiem, który odkopie skamieniałości dinozaurów!