Dziewczynki marzą by poznać proces i stworzyć własne kosmetyki! Dzięki eksperymentom dla dziewczynek dostępnym w sklepie zabawkiiszkola.pl będą mogły dowiedzieć się jak stworzyć własną szminkę, poznać tajniki brokatu, wyprodukować mydło lub kule do kąpieli. Zestawy naukowe dla dziewczynek to odkrywanie sekretów kosmetyków za pomocą zabawy. Idealny pomysł na prezent dla dziewczynki, która marzy o tym by stać się kosmetologiem.

Eksperymenty dla dziewczynek

Barbie w Kosmosie Clementoni Barbie w Kosmosie Clementoni

Clementoni Naukowa Zabawa Salon Urody Clementoni Naukowa Zabawa Salon Urody

Fabryka Mydełek I"m A Genius Lisciani Fabryka Mydełek I"m A Genius Lisciani

Morskie Mydełka Clementoni Morskie Mydełka Clementoni

zobacz więcej
Naukowa zabawa. Pachnące esencje Clementoni Naukowa zabawa. Pachnące esencje Clementoni

Beauty Studio kule do kąpieli STnux Beauty Studio kule do kąpieli STnux
Producent: STNUX

zobacz więcej
Clementoni Warsztat Mydlarski Naukowa Zabawa Clementoni Warsztat Mydlarski Naukowa Zabawa

DUŻE LABORATORIUM MYDLARSKIE DUŻE LABORATORIUM MYDLARSKIE

Eksperymenty dla dziewczynek

Eksperymenty dla dziewczynek dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl to ciekawe zestawy do tworzenia własnych kosmetyków. Dziewczynki poznają podstawy chemii użyte w dziedzinie, która bardzo je interesuje. Dzięki atestowanym i bezpiecznym składnikom w domowym laboratorium może powstać dekoracyjne mydełka, kolorowe szminki, delikatne maseczki, subtelne perfumy czy kule do kąpieli! Jest to doskonały pomysł na prezent dla 8latki jak i pomysł na temat przepowiedni urodzin malej solenizantki. Zestawy pobudzają pasję do eksperymentów naukowych, zachęcając do zastosowania praw nauki w pielęgnacji urody. Wspólne tworzenie kosmetyków to fenomenalna rozrywka.