Jeśli szukasz zestawów do tworzenia sztuczek i trików iluzjonistycznych dla swojego dziecka znajdziesz je w sklepie zabawkiiszkola.pl To dzięki nim Twoje dziecko wyczaruje królika z kapelusza. Wykona sztuczki z magicznymi pierścieniami lub rozwinie wachlarz trików karcianych. Dzięki łatwym i ciekawym zestawom pozna świat magii i stanie się małym iluzjonistą!

Eksperymenty magiczne dla dzieci

Abino Mały Magik Abino Mały Magik
Producent: ABINO

Cartamundi Glitzy Magic 75 sztuczek Cartamundi Glitzy Magic 75 sztuczek

Cartamundi Ekskluzywny Zestaw Magiczny Cartamundi Ekskluzywny Zestaw Magiczny

zobacz więcej
Cartamundi Magiczny Kapelusz 150 sztuczek Cartamundi Magiczny Kapelusz 150 sztuczek

Eksperymenty magiczne

Twoja pociecha marzy o tym by wyczarować królika z kapelusza? Chce zostać iluzjonistą z prawdziwego zdarzenia? Eksperymenty magiczne dostępne w sklepie zabawkiiszkola.pl przeniosą Twoje dziecko i Ciebie w świat magii. Doskonała jakość rekwizytów i krystalicznie jasne instrukcje umożliwiają najmłodszym magikom wykonywanie naprawdę niesamowitych sztuczek. Eksperymenty magiczne wyrabiają zdolności manualne, refleks oraz oswaja z wystąpieniami przed szerszą publiką.