Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Dzieci uwielbiają bawić się w farmę. My staramy się im to umożliwić oferując zabawki jak najbardziej podobne dtych prawdziwych maszyn rolniczych. Zabawki farma dla dzieci to zarówno traktory, ciągniki, kombajny, które zainteresują nie jednego chłopca, jak i zwierzęta na wsi. Figurki koni, krówek czy świnek pomagają stworzyć rolniczy klimat i gwarantują świetną zabawę.

Zwierzęta na wsi oraz figurki rolników posłużą do tworzenia scenek z życia na wsi. Farma to zabawa, zarówno dla 3 latków, jak i starszych dzieci. Oferujemy zestawy takie jak zwierzęta na farmie, gdzie w jednej paczce znajduję się przekrój wszystkich zwierząt na farmie, oraz zestawy z maszynami czy budynkami rolniczymi.

Farma

TRAKTOR +AKCESORIA 42X14X10 TRAKTOR +AKCESORIA 42X14X10
Producent: Mega Creative
Cena: 21,78 zł
Bburago Farm Traktor FENDT 1050 Bburago Farm Traktor FENDT 1050
Bburago Traktor Fendt  10cm Bburago Traktor Fendt 10cm
Bburago Traktor Fendt 10CM Bburago Traktor Fendt 10CM
Bburago Traktor Fendt 10cm Bburago Traktor Fendt 10cm
Bburago Traktor Massey Ferguson Bburago Traktor Massey Ferguson
Bburago Traktor NEW HOLLAND Bburago Traktor NEW HOLLAND
Bruder 02120 KOMBAJN CLAAS LEXION 480M Bruder 02120 KOMBAJN CLAAS LEXION 480M
Cena: 202,45 zł
Bruder 02127 WÓZ PASZOWY STRAUTMANN Bruder 02127 WÓZ PASZOWY STRAUTMANN
Cena: 127,35 zł
zobacz więcej
Bruder 02216 Przetrząsacz karuzelowy Krone Bruder 02216 Przetrząsacz karuzelowy Krone
Cena: 94,38 zł
zobacz więcej

Farma dla dzieci zabawki - traktory i kombajny

Dzieci uwielbiają bawić się w farmę. My staramy się im to umożliwić oferując zabawki jak najbardziej podobne dtych prawdziwych maszyn rolniczych. Zabawki farma dla dzieci to zarówno traktory, ciągniki, kombajny, które zainteresują nie jednego chłopca, jak i zwierzęta na wsi. Figurki koni, krówek czy świnek pomagają stworzyć rolniczy klimat i gwarantują świetną zabawę.

Zwierzęta na wsi oraz figurki rolników posłużą do tworzenia scenek z życia na wsi. Farma to zabawa, zarówno dla 3 latków, jak i starszych dzieci. Oferujemy zestawy takie jak zwierzęta na farmie, gdzie w jednej paczce znajduję się przekrój wszystkich zwierząt na farmie, oraz zestawy z maszynami czy budynkami rolniczymi.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000