BĘBENEK DUŻY @ BĘBENEK DUŻY @
MIKROFON 16X24X7 @ MIKROFON 16X24X7 @
Cena: 22,71 zł

Instrumenty dla dzieci

Instrumenty dla dzieci, dostępne w naszym sklepie dedykujemy najmłodszym pociechom, nawet od 6 miesiąca życia. Zabawki muzyczne dla dzieci świetnie wpływają na rozwój zmysłu słuchu. Instrumenty uczą kreatywności, ćwiczą koordynację wzrokowo-słuchową oraz koncentrację. Często pierwszym wyborem, jeśli chodzi o instrumenty dla maluszków, są organki dla dzieci. Tak małe dzieci w prosty sposób, dotykowo poznają pierwsze dźwięki gamy solmizacyjnej. Organki wzbogacone o ciekawe kształty lub kolory są wyjątkową propozycją dla niemowlaków. Interaktywny bębenek dla dziecka zawiera bogaty zestaw melodii, dźwięków oraz efektów świetlnych. Dziecko może na nim grać jak na prawdziwym bębenku. Dla dwulatków polecamy większe bębenki dla dzieci, wydające dźwięk przy użyciu pałeczek. Kolejna propozycja, by wprowadzać dziecko w świat muzyki i dźwięków to cymbałki dla dzieci. Jako pierwsze cymbałki polecamy cymbałki drewniane. Mają praktyczny kształt, który ułatwia chwytanie. Drewniane instrumenty dla dzieci są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w ślicznych kolorach co zachęca je do zabawy. Dzięki zabawce dziecko nauczy się odróżniania nowych dźwięków oraz wyczucia rytmu. Dla dzieci starszych, które uczą się podstaw grania, proponujemy dzwonki chromatyczne. Pozwalają one zagrać dźwięki podwyższone lub obniżone o pół tonu. Rewelacyjna propozycja do ćwiczeń poczucia rytmu, która świetnie rozwija zdolności muzyczne u dzieci. Zestaw muzyczny dla dzieci jest prostym sposobem, by stworzyć domową orkiestrę czy zespół. Zestaw instrumentów muzycznych dla małego muzyka zestaw zawiera kilka instrumentów, które z pewnością zainteresują każdego malucha. Zestaw zapewnia wiele godzin ciekawej i kreatywnej zabawy samemu bądź w grupie. Najczęściej występujące pozycje w zestawach muzycznych to: bębenek, tamburyno, kastaniety marakasy oraz flet. Za pomocą kilku tych instrumentów można tworzyć ciekawe melodie oraz bawić się w zespół wraz z kolegami i koleżankami. Jeśli zaś o zespole mowa, nie istniałby on bez gitary! Włoska firma Bontempi, specjalizująca się w instrumentach dla dzieci, ma kilka propozycji gitar. Drewniana gitara to klasyczny 6-strunowy instrument o długości 75 cm, dzięki czemu jest łatwy do okiełznania dla najmłodszych. Drewniana konstrukcja zapewnia ciepłe i naturalne brzmienie. Kolejną propozycją jest gitara elektroniczna dla dzieci. W zestawie z paskiem naramiennym i 6 metalowymi strunami zapewnia wspaniały rockowy dźwięk jak z najlepszego koncertu! Gitary elektryczne dla dzieci posiadają również piosenki demo, które można włączyć. Zabawka gitara rozbudza w dziecku pasję, daje możliwość strojenia jak prawdziwej gitary. Wśród najpopularniejszych zabawek instrumentowych są też instrumenty perkusyjne dla dzieci. Instrumenty perkusyjne dla dzieci to na przykład zestaw, który zawiera bęben basowy z pedałem, 2 bębny boczne, talerz, pałeczki oraz elektroniczny pulpit do nauki gry z funkcją nagrywania rytmów, melodii na różnych poziomach trudności.