Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Klocki wszelkiego kształtu i wielkości należą do klasyki dziecięcych zabawek. Niewątpliwie sami z perspektywy czasu  przywołując wspomnienia beztroskich dni dzieciństwa, najczęściej wskazujemy klocki jako jedne z tych, które należały do naszych ulubionych zabawek. Klocki jako zabawka edukacyjna niezwykle rozwijają wyobraźnię dzieci, pozwalając im dowolnie tworzyć. Ponad to są metodą na budowanie także wyobraźni przestrzennej. Klocki konstrukcyjne wafle zostały stworzone właśnie w tym celu. Od ponad 20 lat cieszą się ogromną popularnością podczas wyboru pierwszych klocków dla najmłodszych dzieci. 

Klocki Duże wafle

Koła Dydaktyczne 36 el. Marioinex Koła Dydaktyczne 36 el. Marioinex
Producent: Marioinex
Cena:

346,99 zł

zobacz więcej
Dinozaury Duże Waffle Worek 25 el. Marioinex Dinozaury Duże Waffle Worek 25 el. Marioinex
Producent: Marioinex
Cena:

65,99 zł

zobacz więcej
KLOCKI EDUKACYJNE KLOCKI EDUKACYJNE
Cena:

338,14 zł

zobacz więcej
Klocki Konstrukcyjne 132 el. Rodeo Marioinex Klocki Konstrukcyjne 132 el. Rodeo Marioinex
Producent: Marioinex
Cena:

181,99 zł

zobacz więcej
Klocki Waffle Duże świnka Marioinex Klocki Waffle Duże świnka Marioinex
Producent: Marioinex
Cena:

31,30 zł

zobacz więcej
Marioinex Klocki Waffle- Helikopter Marioinex Klocki Waffle- Helikopter
Producent: Marioinex
Cena:

101,36 zł

zobacz więcej
Marioinex Klocki Waffle- Kotek Marioinex Klocki Waffle- Kotek
Producent: Marioinex
Cena:

32,12 zł

zobacz więcej

Duże klocki dla dzieci

Format klocków konstrukcyjnych typu wafle duże sprawia, że są bezpieczne dla najmłodszych dzieci i łatwiejsze do układania podczas zabawy. Z kolei klocki wafle mini nie będą wymagały posiadania dużej przestrzeni do zabawy i łatwo możecie spakować ulubioną zabawkę w podróż. 

Niepowtarzalne kształty i dodatkowe figurki w niektórych zestawach dają nieskrępowane pole do rozbudzania wyobraźni i tworzenia dowolnych budowli. Wybierz zestaw, który najbardziej będzie odpowiadał zainteresowaniom Twojego dziecka lub dziecka, dla którego szukasz prezentu. Z klocków możecie wspólnie zbudować dom, zagrodę na farmie, zwierzyniec, plac zabaw, a nawet rakietę. 

Klocki wafle wspierają również rozwój zdolności manualnych oraz tzw. motoryki małej, czyli wszelkich czynności wykonywanych rękoma i dłońmi, które wymagają precyzji. W dalszej perspektywie świetnie pomogą w nauce wiązania sznurowadeł, kolorowania, malowania, rysowania czy pisania.

Wafle konstrukcyjne są atrakcyjnym i ponadczasowym pomysłem na wspólną zabawę i prezent, który będzie niezapomniany. Klocki wafle Marioinex wykonane są z bezpiecznych trwałych surowców. Są miękkie i można je wyginać, co daje jeszcze więcej możliwości podczas twórczej zabawy. Miękki materiał szczególnie sprawdzi się, jeśli zależy nam na cichych zabawkach. Dodatkowo ich kontrastowa kolorystyka przyciąga wzrok, także tych najmłodszych dzieci, natomiast kształty zachęcają do kreatywnego tworzenia. Wafle klocki wciągną do zabawy na wiele godzin zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Klocki wafle duże

Klocki konstrukcyjne wafle są stworzone, by rozwijać wyobraźnię przestrzenną dzieci. Wafle konstrukcyjne, już od ponad 20 lat, cieszą się ogromną popularnością podczas wyboru pierwszych klocków dla najmłodszych. Dzięki niepowtarzalnym kształtom oraz dodatkowym figurkom, które są w niektórych zestawach, pociechy mogą tworzyć kreatywne budowle ćwicząc swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne. Wafle konstrukcyjne są atrakcyjnym i ponadczasowym pomysłem na wspólną zabawę. Klocki wafle Marioinex wykonane są z bezpiecznych trwałych surowców, a ich kolorystyka przyciąga wzrok, natomiast kształty zachęcają do zabawy. Wafle klocki wciągną do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium