Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

KLOCKI EDUKACYJNE KLOCKI EDUKACYJNE
Cena: 356,52 zł
zobacz więcej

W ofercie naszego sklepu przedstawiamy klocki firmy Marioinex. Jest to polska firma, produkująca klocki i zabawki plastikowe od ponad 20 lat. Różnorodność wzorów rośnie z roku na rok a Marioinex klocki zyskują nagrody wśród zabawek roku. Klocki Marioinex zostały stworzone z myślą o rozwoju dzieci poprzez zabawę. Stymulują lewą półkulę mózgu, ćwiczą logiczne myślenie oraz analizę i syntezę wzrokową. Klocki od firmy Marioinex pomagają doskonalić sprawność ruchową dłoni i palców, czyli motorykę małą, a także wyobraźnię przestrzenną dzieci. Klocki podzielone są na różne serie, które często możemy łączyć ze sobą, uzyskując w ten sposób nieskończone możliwości zabawy. Marioinex jest czołowym producentem klocków w Polsce i dba o bezpieczeństwo naszych pociech. Wszystkie ich produkty wykonane są wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. W ofercie znajdziemy klocki dla dzieci już od 1 roku życia. Górnej granicy nie podajemy, bo na pewno z wielkim zapałem będą budować również rodzice!

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000