Klocki Marioinex

Klocki Kubiki na Start 70 el. Abino Klocki Kubiki na Start 70 el. Abino
Producent: ABINO

zobacz więcej
Klocki Micro Waffle 150 elementów Dinozaur Klocki Micro Waffle 150 elementów Dinozaur

Klocki Waffle Mini Księżniczka Mała Klocki Waffle Mini Księżniczka Mała

zobacz więcej
Klocki Waffle Mini Strażak Mały 60 el. Klocki Waffle Mini Strażak Mały 60 el.

Kubiki Mini - Autko Abino Kubiki Mini - Autko Abino
Producent: ABINO

Marioinex Klocki Classic- 95 elemntów Marioinex Klocki Classic- 95 elemntów

zobacz więcej

W ofercie naszego sklepu przedstawiamy klocki firmy Marioinex. Jest to polska firma, produkująca klocki i zabawki plastikowe od ponad 20 lat. Różnorodność wzorów rośnie z roku na rok a Marioinex klocki zyskują nagrody wśród zabawek roku. Klocki Marioinex zostały stworzone z myślą o rozwoju dzieci poprzez zabawę. Stymulują lewą półkulę mózgu, ćwiczą logiczne myślenie oraz analizę i syntezę wzrokową. Klocki od firmy Marioinex pomagają doskonalić sprawność ruchową dłoni i palców, czyli motorykę małą, a także wyobraźnię przestrzenną dzieci. Klocki podzielone są na różne serie, które często możemy łączyć ze sobą, uzyskując w ten sposób nieskończone możliwości zabawy. Marioinex jest czołowym producentem klocków w Polsce i dba o bezpieczeństwo naszych pociech. Wszystkie ich produkty wykonane są wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. W ofercie znajdziemy klocki dla dzieci już od 1 roku życia. Górnej granicy nie podajemy, bo na pewno z wielkim zapałem będą budować również rodzice!