Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Producent: ARTYK
Cena: 119,00 zł
zobacz więcej

Gdy Twoje dziecko wchodzi w fazę chęci posiadania własnej lalki bobasy lalki będą idealnym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów bobasów. Dużą popularnością cieszy się interaktywna lalka bobas. Lalka interaktywna bobas zapewni wiele emocji i wrażeń. Stanie się przyjacielem Twojego dziecka. Duża lalka bobas będzie wręcz przypominać prawdziwe dziecko. Maluszek na pewno chętnie będzie tulił, woził oraz opiekował się bobasem. Lalki bobasy jak żywe mają realistyczne buźki. Lalka bobas z włosami pozwoli dziecku na czesanie oraz robienie fryzurek. Płaczące laleczki wzbudzają w dziecku odruchy opiekuńcze. Zabawa lalkami aktywuje te obszary mózgu, które pozwalają dzieciom rozwijać umiejętności społeczne, takie jak empatia. A to pozwoli dzieciom w przyszłości rozumieć punkt widzenia innych osób. W końcu nic tak nie wzruszy maluszka jak lalki płaczące. Dostępne są również w ofercie ubranka dla lalki bobas. Pozwolą one dziecku na przebieranie swojego bobasa wedle upodobań i tym samym doskonałą zabawę.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000