Mozaiki kojarzą nam się z odległymi podróżami i orientalnymi miejscami, kolorowe kamyczki tworzące niezwykłe obrazy w pełnym słońcu przywołują wspomnienia z wakacji. Czy takie dzieła sztuki można mieć we własnym domu? Można, nawet jeszcze bardziej chwytające nas za serce, bo wykonane przez nasze dzieci. Mozaiki do układania są kreatywną zabawką dla dzieci w różnym wieku. Są nie tylko świetnym sposobem na zabawę, ale również doskonale wspierają rozwój zdolności manualnych i wyobraźnię.

MOZAIKA Z WALIZKĄ MOZAIKA Z WALIZKĄ
Producent: Smily Play
Cena: 28,41 zł
Askato Mozaika ze śrubokrętem Askato Mozaika ze śrubokrętem
Producent: Askato
Cena: 44,90 zł
Askato Figurowa Nauka Symetrii Askato Figurowa Nauka Symetrii
Producent: Askato
Cena: 38,70 zł
MOZAIKA Z PODSTAWKĄ MOZAIKA Z PODSTAWKĄ
Producent: Smily Play
Cena: 42,69 zł

Układanki dla najmłodszych dzieci

Mozaika dla dzieci wpływa na rozwój wyobraźni, poprzez pozwolenie dziecku na stworzenie dowolnego obrazu z pomocą podstawowych elementów. W jaki sposób dzieci bawią się mozaiką kreatywną? To bardzo proste! Zabawa polega na wpinaniu różnej wielkości kołeczków w plastikową podstawkę.

Mozaiki do układania wspierają rozwój motoryki małej i zdolności manualnych. Wymagają od dziecka precyzji, planowania kolejnych kroków, też uczą koncentracji i cierpliwości  Dla najmłodszych dzieci sprawdzą się mozaiki, które mają niewiele elementów są łatwiejsze we wpinaniu w otworki. Żywe kolory zestawów układanek przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy dając niemal nieskończone możliwości tworzenia kolorowych obrazów. Dzieci mogą tworzyć samodzielnie lub inspirować się instrukcjami załączonymi do zestawów.

Mozaiki dla dzieci

Mozaika do układania dla dzieci to kreatywna propozycja dla dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych idealnie sprawdzą się mozaiki z nie dużą ilością elementów, aby mogły one ćwiczyć motorykę małą i rozwijać zdolności manualne. Dla starszych, rozbudowane mozaiki wspomogą rozwój wyobraźni i będą ciekawą alternatywą dla puzzli. Mozaika kreatywna dla dzieci, która polega na wpinaniu różnej wielkości kołeczków w plastikową podstawkę, może zapewnić wyśmienitą rozrywkę na wiele godzin. Mozaika jest też dobrym pomysłem na prezent.

Może te produkty Ci się spodobają ?
Askato Mozaika ze śrubokrętem
44,90 zł