Dzieci potrzebują do szkoły mnóstwa przyborów. Do przechowywania piśmienniczych akcesoriów najlepiej sprawdzą się piórniki dwukomorowe. Są pojemne i wysokiej jakości. W Zabawki i Szkoła możemy pochwalić się ich bogatą ofertą!

Piórniki dwukomorowe

PIÓRNIK 1 KOMOROWY Z WYPOSAŻENIEM PIÓRNIK 1 KOMOROWY Z WYPOSAŻENIEM
Producent: Patio
Cena:

Piórniki dwukomorowe dla chłopca i dziewczynki

Nasze pociechy potrzebują czegoś, w czym będą mogły przechowywać wszystkie niezbędne przybory do szkoły. Najczęściej piórniki kupujemy na nowy rok szkolny. Często zastanawiamy się, czy lepszym rozwiązaniem jest piórnik z wyposażeniem, czy może w formie saszetki.

Jeśli dziecko potrzebuje piórnika, w którym chce pomieścić kredki, ołówki, długopisy, pisaki, temperówkę, gumkę do mazania oraz nożyczki, to proponujemy zakup podwójnego piórnika. Uczeń z pewnością pomieści w nim wszystkie niezbędne przybory szkolne.

Najlepszym wyborem, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, jest zakup piórnika dwukomorowego. W naszym sklepie internetowym możemy pochwalić się szeroką gamą wzorów tego typu produktów. Gwarantujemy, że wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

W tym miejscu chcemy dodać, że doskonale zdajemy sobie sprawę, że młodzież ma swoje upodobania. W związku z tym w ofercie naszych artykułów dostępne są piórniki w różnych kolorach, wzorach, a także nawiązujące do motywów z popularnych bajek czy filmów.

Ponadto w Zabawki i Szkoła znajdziesz produkty uznanych marek, takich jak CoolPack, w tym najnowsze modele z serii Jumper 2. Posiadają dwie oddzielne komory i wytrzymałe zamki. Dzięki temu posłużą przez długie lata!

Oferta piórników w sklepie Zabawki i Szkoła

Nie każde dziecko potrzebuje dużego i pojemnego piórnika do szkoły. Zadbaliśmy o to, aby każdy uczeń znalazł w naszym sklepie artykuły dopasowane do swoich potrzeb.

Wśród naszych propozycji mamy np. saszetki i tuby. Te pierwsze będą świetną propozycją dla trochę starszych uczniów, którzy nie potrzebują dużej liczby przyborów. Wewnątrz można pomieścić niezbędne długopisy czy przybory kreślarskie. Sam piórnik nie zajmuje wiele dużo miejsca w plecaku. Nasze saszetki wyprodukowane zostały z materiałów w oryginalnych wzorach.

Natomiast jeśli komuś nie podobają się rozkładane piórniki dwukomorowe, może kupić w atrakcyjnej cenie piórnik typu tuba. W Zabawki i Szkoła dostępne są tuby jedno-dwukomorowe, a nawet trzykomorowe.

Warto rozważyć zakup piórników CoolPack Clever oraz Campus CoolPack, które produkowane są z trwałego poliestru. To gwarancja satysfakcji użytkowania przez kilka sezonów. Do tego usztywniane ścianki zabezpieczą przedmioty przed zniszczeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą piórników w Zabawki i Szkoła. Zwłaszcza że teraz są w promocyjnych cenach!

Do tego bogactwo modeli i wzorów sprawia, że każdy wybierze idealny piórnik dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dostępnych artykułów.

Zamówienie można złożyć online. W krótkim czasie je zrealizujemy i wyślemy pod wskazany przez klienta adres. Zaoszczędzisz czas na zakupy w sklepie i pieniądze!