Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl
Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
Wyprawka szkolna – co powinna zawierać wyprawka dla ucznia szkoły podstawowej?

Początek roku szkolnego jest bliżej niż Ci się wydaje. Czas pomyśleć o wyprawce szkolnej!

Kompletowanie wyprawki to ważne wydarzenie dla dziecka, które po wakacjach rozpocznie naukę w szkole podstawowej. To również spore wyzwanie dla rodzica, który musi przygotować się na dodatkowy wydatek w wysokości nawet kilkuset złotych.

czytaj całość »
Jakie zabawki wybrać do ogrodu?

Wiosna w ogrodzie dla każdego oznacza inną aktywność. Dorośli chętnie przygotowują wtedy przyjęcia lub spędzają wolny czas relaksując się z książką. Z kolei dla naszych pociech wiosna w ogrodzie to okazja do częstszych zabaw na świeżym powietrzu. Możemy im ten czas urozmaicić! W jaki sposób? Na przykład proponując odpowiednie zabawki ogrodowe dla dzieci. Wybór jest ogromny, a lista korzyści z ich zakupu długa.

czytaj całość »
Najlepszy plecak/tornister dla Twojego dziecka!

Kiedy zbliża się rok szkolny rodzic staje przed licznymi wyborami. Sprawdź na co zwrócić uwagę, kiedy musisz zdecydować o wyborze jednego z najważniejszych elementów wyprawki szkolnej jakim jest tornister lub plecak . Co jest istotne i o czym należy pamiętać by kupić tornister czy plecak dopasowany do potrzeb naszej pociechy!

czytaj całość »
Najpopularniejsze zabawki na prezent dla dzieci w różnym wieku

Kiedy zastanawiamy się, jaki prezent dla dziecka będzie najodpowiedniejszy, większości z nas na myśl przychodzą oczywiście zabawki. Nie ma w tym nic dziwnego – dobrze dobrane zabawki dla dzieci nie tylko sprawiają maluchom dużo radości, ale również mogą pozytywnie wpływać na ich rozwój i pomóc w zdobywaniu nowych umiejętności. Nie da się jednak ukryć, że szeroki wybór zabawek sprawia, że często nie wiemy, które z nich warto kupić. Przedstawiamy więc zabawki na prezent, które z całą pewnością będą dobrym wyborem. Ważne – wśród nich znajdziemy zabawki dla dzieci w różnym wieku.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000