Promocje

Producent: Dante
Cena: 27,69 zł
zobacz więcej
LEGO BATMAN POŚCIG BATŁODZIĄ ZA PINGWINEM 76158 LEGO BATMAN POŚCIG BATŁODZIĄ ZA PINGWINEM 76158
Producent: LEGO
Cena: 46,14 zł
Trefl Puzzle 100 Nieustraszony Batman Trefl Puzzle 100 Nieustraszony Batman
Producent: Trefl
Cena: 11,80 zł

Postacie z kreskówek

W naszym sklepie zgromadziliśmy ulubione postacie z kreskówek, z którymi dzieci mogą nie tylko radośnie spędzać czas wolny. Zadbaliśmy również o to, by ulubieni bohaterowie z bajek filmowych mogli również towarzyszyć dzieciom w trakcie nauki czy zdobywania wiedzy o świecie.

Myszka Mickey

Ta wykazująca się niezwykłym sprytem postać bajkowa skradła serce niejednej dziewczynce. Teraz pomaga ona najmłodszym z nich w rozwoju: chwytu, zmysłu dotyku oraz zdolności manualnych. Nieco starsze dziewczynki mogą wraz z Mickey doskonalić mowę, ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację. Mickey znalazła się też na plecakach i przyborach szkolnych.

Świnka Peppa

Ulubiony zwierzak najmłodszych dzieci, posłużył jako inspiracja do stworzenia serii zabawek edukacyjnych. Są to:

• kilkuczęściowe puzzle dla najmłodszych – dzieci uczą się w ten sposób rozpoznawania kształtów; rozwija się u nich także myślenie logiczne;
  • figurki dla nieco starszych dzieci - rozwijają ich wyobraźnię, a także mogą posłużyć do zabaw tematycznych w odgrywanie ról.

Strażak Sam

To propozycja zabawek dla chłopców. W ofercie posiadamy:

• figurki kolekcjonerskie oraz kaski z mikrofonem - dzięki nim dzieci mogą odgrywać scenki i wcielać się w różne męskie role. Tym sposobem łatwo przyswoją wiedzę na temat niektórych zawodów;
  • atrakcyjne puzzle dla młodszych chłopców;
  • pojazdy strażackie – chłopcy mogą lepiej przyjrzeć się ich działaniu i konstrukcji; ten rodzaj zabawek wspiera też rozwój manualny.

LOL

Te postacie z bajek to dziewczyny obdarzone niezwykłymi mocami i zdolnościami. Już dziś możesz sprawić, że świat Twojej córeczki rozbłyśnie kolorami, a ona sama stanie się bardziej żywiołowa, samodzielna i aktywna. W ofercie posiadamy: magiczne kolorowanki rozwijające wyobraźnię Twojego dziecka oraz podkładki na biurko, dzięki czemu mała uczennica chętniej będzie siadała do nauki. Zadbaliśmy też o to, by te sympatyczne postacie z kreskówek mogły urozmaicić każdą dziecięcą imprezę.

Barbie

Zabawki z motywem jednej z najsłynniejszych lalek na świecie to:

• zestawy kreatywne – wspomagające rozwój inteligencji i zmysłu estetycznego;
  • zestawy tematyczne – przybliżające świat niektórych zawodów jak: fryzjerka, opiekunka dziecięca, makijażystka czy dżokejka.

Psi Patrol

To propozycja zabawek dla chłopców. Sympatyczne czworonożne postacie z kreskówek zdobią zabawki wspomagające rozwój intelektualny (puzzle, gry edukacyjne). Stanowią też zachętę do spędzania czasu w szkole (piórniki, zestawy śniadaniowe)i na nauce (specjalny zestaw książeczek edukacyjnych z kartami ułatwiającymi naukę).

Postacie z filmów

Dzieci chętnie się bawią i poznają świat, gdy towarzyszą im ich ulubione postacie z filmów, z którymi nierzadko same się identyfikują.

Zabawki z Krainy Lodu (Frozen)

W ofercie sklepu znajdują się zabawki pobudzające dziecięcą wyobraźnię i zmysł estetyczny (zestawy kreatywne i niezwykłe licencjonowane lalki, które można ubierać i czesać, puzzle), a także atrakcyjne zabawki wspomagające rozwój fizyczny (niezwykły projektor na nogę; magiczny rękaw do tworzenia lodowych pocisków; uruchamiane przy pomocy wdmuchiwanego powietrza błyszczące lalki).

Postacie z gier

Niektóre bajkowe postacie wybierane są przez dzieci, ponieważ symbolizują pewne podziwiane przez nie cechy charakteru lub zdolności. Dlatego w naszej ofercie znalazły się obowiązkowo postacie z gier.

Zabawki z Minecrafta

To seria klocków lego, które uczą samodzielnego działania oraz logicznego myślenia. Te wyjątkowe bajkowe postacie zdobią też przybory, akcesoria i plecaki szkolne, co uprzyjemnia naukę, ale również działa motywująco.

Zabawki z Fortnite

To wyjątkowe figurki i zestawy tematyczne, które pobudzają dziecięcą fantazję oraz rozwijają dzieci intelektualnie i manualnie. Wspomagają też rozwój ich wyobraźni.

Ulubione postacie z bajek

Już od pierwszych lat nasze dzieci mają swoje ulubione postacie z bajek. Są to bohaterowie wieczornych czytanek lub bajek telewizyjnych. To właśnie z nimi dzieci się utożsamiają i tymi zabawkami chcą się bawić!

Najmłodsze dzieci uwielbiają Świnkę Peppę. Perypetie rodzinny małej Świnki Peppy można odszukać wśród kolorowanek, puzzli czy zabawek.

Przedszkolaki uwielbiają wcielać się w rolę pomocnego, Psiego Patrolu. Wyruszają na misję wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami: Rubble, Chase, Marshall, Zuma, Sky, Rocky, Everest i Tracker. Zbierają figurki piesków, czy układają obrazki ekipy ratunkowej Psi Patrol.

Dla chłopców autorytetem staje się, także Strażak Sam, który dzielnie dba o bezpieczeństwo. Do zabawy przydatne są figurki kolekcjonerskie, czy akcesoria Strażaka Sama jak np. gaśnica czy kask.

Wśród ulubionych postaci z bajek są też autka z bajki Auta czy kultowa postać myszki Mickey.

Dziewczynki w tym wieku wybierają zabawki z Krainy Lodu. Bawią się lalkami FrozenElsą lub Anną. Często wybieranymi bohaterkami bajek są księżniczki Disneya.

Starsze dziewczynki wybierają lalki LOL lub lalki Barbie, i to nimi bawią się, ucząc empatii.

Chłopcy w wieku szkolnym stają się fanami bohaterów z gier komputerowych jak Minecraft, czy Fortnite, a także filmów Avengers lub Star Wars.

Może te produkty Ci się spodobają ?
ROWEREK TRÓJKOŁOWY BATMAN
83,09 zł