pastelowe

O firmie

Sklep zabawkiiszkola.pl powstał byś mógł w jednym miejscu kupić rzeczy dla swojego dziecka niezbędne do szkoły i przedszkola, nauki i rozwoju plastycznego ale także zabawki, które rozwiną zdolności manualne, twórcze, logiczne.

W świecie internetowym jesteśmy nowym sklepem ale nasze doświadczenie w dobrze zabawek i produktów szkolnych zdobyliśmy przez długoletnią sprzedaż na rynku tradycyjnym. Zaopatrujemy liczne przedszkola, dzięki współpracy z nauczycielami i ich wymaganiom staramy się dobierać naszą ofertę tak by była ciekawa i najwyższej jakości. To od nich wiemy jakie zabawki świetnie wpływają na rozwój najmłodszych i takie przedstawiamy Tobie. Zwracamy uwagę na różnorodność i atrakcyjność oferty.

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak cenny jest czas spędzony razem, rodzica i dziecka na wspólnej zabawie. Naszą ofertę dobieramy staranie, analizując każdą rzecz tak jakby miała trafić w ręce naszych dzieci, a często i one są naszymi najlepszymi testerami produktów. A te doświadczenie wykorzystujemy potem by dać Tobie jak największą satysfakcję i radość z dokonania trafnego wyboru, takiego który sprawi uśmiech na twarzy Twojej pociechy. A jak mawiał Janusz Korczak "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".