AGD MINI MIX 14X14X9CM

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Natychmiast

AGD MINI MEGA CREATIVE

Zalety produktu sprzęty AGD posiadają efekty ruchowe, maszyna do szycia porusza się, żelazko się świeci a kuleczki znajdujące się w środku poruszają się pod wpływem podmuchu, odkurzacz imituje proces odkurzania, przy tosterze gdy w środku znajdują się kanapki świeci lampka, imituje proces wyskakiwania kanapek tostowych. Profesjonalne urządzenia kuchenne MEGA CREATIVE pozwolą wczuć się każdej małej dziewczynce w role Perfekcyjnej Pani Domu. Zwłaszcza małe dziewczynki uwielbiają naśladować swoje mamy podczas przygotowywania posiłków dla rodziny Zawartość zestawu AGD występujące w 4 różnych rodzajach toster, odkurzacz, maszyna do szycia lub żelazko. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu toster dł. x wys. x gł. cm 10x10x6, żelazko 12x8x5, maszyna do szycia 10x9x5, odkurzacz 9x6x5, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 14x14x9, waga produktu bez opakowania kg 0,07 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,14 kg, wymaga zasilania bateriami odkurzacz 2 x AALR06- nie załączono, maszyn do szycia 2 x AALR06- nie załączono, żelazko 2 x ALR06- nie załączono, toster 1 x AALR06- nie załączono. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 .