AUTO LAWETA 62/14/10

Producent: -
Kod produktu: B121XX119890

Auto ciężarowe Laweta MEGA CREATIVE

Zalety produktu rozwija kreatywność dziecka. Auto ciężarowe MEGA CREATIVE zapewni dziecku wspaniałą zabawę dzięki możliwościom jakie posiada Idealny samochód dla każdego fana motoryzacji Ciężarówka w formie Lawety, która przewozi 3 samochody terenowe. Ten transporter to marzenie dzieci może być najlepszym prezentem na urodziny , pod choinkę Zawartość zestawu ciężarówka Laweta, 3 samochody terenowe. Całość wykonana z plastiku. Ciężarówka występuje w dwóch kolorach niebieskim i czerwonym. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu Laweta dł. x wys. x gł. cm 60x11x8, waga produktu bez opakowania kg 0,41 kg, wymiary opakowania dł. x wys. gł. cm 62x14x11 waga produktu w opakowaniu kg 0,60 kg, Nie wymaga zasilania bateriami . Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Pakowana w kartonik z okienkiem.