AUTO TERENOWE 9CM

Auto terenowe MEGA CREATIVE

Zalety produktu samochód posiada duże gumowe koła dla lepszej przyczepności, posiada funkcję pull back, dzięki czemu po pchnięciu go do przodu kontynuuję jazdę samodzielnie, posiada napęd na cztery koła, występuje w czterech wersjach kolorystycznych pomarańcz, zielony, czerwony lub fioletowy, samochód w skali 1 36. Rewelacyjne auto Jeep MEGA CREATIVE o bardzo dużych kołach, bez problemu pokona wszystkie, nawet najcięższe przeszkody na swojej drodze, które zapewnia maluchowi moc wyśmienitej zabawy zarówno samemu jak i w gronie przyjaciół Zawartość zestawu samochód terenowy. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł.x wys. x gł. cm 9x6x8, Wymiar opakowania display dł. x wys. x gł. cm 53x8x18, waga produktu bez opakowania kg 0,08 kg, waga produktu w opakowaniu displaya kg 0,81 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 .