AUTO TERENOWE R/C FF USB 36X18X21

Auto terenowe zdalnie sterowane – opis produktu Prawdziwy pogromca terenu, który nie boi się żadnej nawierzchni. Pojazd łączy w sobie funkcjonalność i ciekawy wygląd, dzięki czemu przyciąga uwagę dzieci i dorosłych. Poza sporą dawką dobrej zabawy zapewnia rozwijanie zdolności manualnych oraz koordynacji ruchowo-zmysłowej. Dzięki typowo off-roadowej budowie auto rewelacyjnie radzi sobie zarówno na betonie, jak i na trawie, piasku a nawet kamieniach. I to bez utraty przyczepności czy kontroli. Terenówka ze sportowym zacięciem pokazuje pazur dzięki wysokiemu zawieszeniu, pomysłowej konstrukcji podwozia oraz wydajnemu akumulatorowi. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota. Terenówka potrafi jeździć we wszystkich kierunkach, posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Zawartość zestawu: – samochód terenowy 4x4, – pilot do zdalnego sterowania. Wymiary produktu: 24.5 x 13.5 x 18.0 cm Wymiary opakowania: 34.5 x 18.0 x 20.5 cm Zasilanie: 1 bateria 3,7V (załączono do zestawu) oraz 2 baterie AA/LR06 (nie załączono do zestawu)