AUTO WOJSKOWE METAL 8CM MIX4 @

Producent: Mega Creative
Kod produktu: B121XX90435

Auto wojskowe MEGA CREATIVE

Zalety produktu samochód wykonany z metalu, posiada funkcję pull back, dzięki czemu po naciągnięciu kół do tyłu, kontynuuję jazdę samodzielnie, Metalowe autka to nie tylko świetna zabawa ale też niezwykły pomysł na dekorację pokoju. Auto MEGA CREATIVE to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów małych metalowych modeli Do wyboru 4 pojazdy wojskowe . Pojazd posiada funkcję PULL&BACK, po naciągnięciu kół samochodzik jeździ samodzielnie. Wykonany z metalu oraz plastiku. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Nie wymaga zasilania bateriami. Pakowane na displayu po 12 szt. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 7x4x4, waga produktu bez opakowania kg 0,04kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,67kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 .