Alexander Kamperem po Europie-autostop

EAN: 5906018026467 Producent: Alexander

Wcielają się w rolę kierowców i podczas swojej zmiany odpowiadają za bezpieczeństwo całej wycieczki, a za każdy błąd ponoszą surowe konsekwencje.

Wszyscy wczasowicze starają się podczas podróży zebrać jak najwięcej pamiątek, które gwarantują zwycięstwo.

To świetna propozycja nauki poprzez zabawę, bo młodzi gracze mimowolnie zapamiętują położenie danych państw, kolory ich flag oraz nazwy stolic.

Druga propozycja – „Autostop” – zabiera nas w podróż po Polsce.

Wyprawa startuje z Krakowa, a ostatecznym celem jest Sopot.

Uczestnicy starają się złapać jak najszybszy transport oraz omijać wszelkie pułapki, które czyhają na nich po drodze.

Połączenie prostych zasad i dynamicznej rozgrywki przypadnie do gustu wielu dzieciom.

Zawartość opakowania:

• Plansza dwustronna.
  • Pionki 4szt.
  • Kostka z liczbami [1,2,3].
  • Tabliczki 112 szt.
  • Instrukcja