Zabawka konstrukcyjna Słomki 3D MONTINO 390 el. Alexander

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 5906018022803 Producent: Alexander

Zestaw do tworzenia fantazyjnych konstrukcji. W opakowaniu znajdziemy kolorowe rurki w trzech długościach (20 cm, 14 cm i 9 cm) oraz złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli.

Katalog z inspiracjami, dołączony do zestawu, zawiera kilka przykładowych konstrukcji.

Ale używajmy własnej wyobraźni, niech nic nas nie ogranicza. Wspaniała zabawa dla całych rodzin.

Zabawka pozytywnie wpływa na rozwój dzieci poprzez ćwiczenie zdolności planowania, koncentracji, motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność.

Zawartość opakowania

250 rurek (165 niebieskich o długości 20 cm, 65- czerwonych o długości 14 cm, 20 - żółtych o długości 9 cm), 140 złączek, instrukcja

Wiek
Liczba graczy