Aquabeads Koraliki Bajkowy Jednorożec, Epoch

Producent: -
Kod produktu: B121XX494399

Koraliki Zestaw Bajkowy Jednorożec

Zestaw zawiera ponad 1500 kolorowych koralików, w tym koraliki podstawowe, brokatowe, diamenciki i gwiazdki, podkładkę do układania, spryskiwacz, arkusze z szablonami, dzięki którym wyczarujesz urocze, bajkowe jednorożce, w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki specjalnym łącznikom, głowy i ogony jednorożców mogą się poruszać. Zestaw zawiera także kolorowe zawieszki, dzięki którym gotowe kreacje można przyczepić do torby lub kluczy, jak breloczki. Po przymocowaniu kreacji do podstawki dekoracyjnej jednorożce będą świetną ozdobą w domu. Oryginalne zabawki Aqubaeads od EPOCH zapewniają bezpieczną zabawę bez potrzeby użycia żelazka, kleju ani nożyczek. Koraliki Aquabeads połączą się w magiczny sposób po spryskaniu wodą. Zabawki Aquabeads polecamy dla dzieci od 4 roku życia.

Zawartość i cechy zestawu:

• Koraliki o różnych kształtach i kolorach (podstawowe, brokatowe, diamenciki i gwiazdki)
  • Podkładka do układania
  • Spryskiwacz
  • Arkusze z szablonami
  • Kolorowe zawieszki 3 szt.
  • Kolorowe agrafki 3 szt.
  • Łączniki głowy i ogona jednorożca, dzięki którym mogą się poruszać
  • Kreatywna zabawa dla dzieci
  • Aquabeads łączą się po spryskaniu wodą, nie ma potrzeby prasowania
  • Polecane dla dzieci od 4 roku życia

Zabawki Aquabeads polecamy dla dzieci od 4 roku życia.

EAN: 5054131319444 Producent: EPEE/SPIN MASTER/EPOCH