BALON FOLIOWY SREBRNY 19 GWIAZDA

Producent: Godan
Kod produktu: B188XXFG-G36SR

BALON FOLIOWY SREBRNY 19 GWIAZDA

Balon foliowy GWIAZDA, srebrna, 19 cali Wymiar balonów po napompowaniu: ok. 36 cm. Kolor: srebrny Opakowanie zawiera 1 szt. Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Producent: GoDan S.A. Balony nie są napełnione helem. Szukasz wyjątkowych balonów na wesele, aby oryginalnie przystroić salę weselną? Chcesz stworzyć prawdziwą gwieździstą dekorację sylwestrową lub urodzinową? Balony foliowe w kształcie gwiazdy to świetne rozwiązanie! Duże balony o kształcie gwiazdy i metalicznym połysku są również cudowną ozdobą przyjęcia dla dzieci oraz dekoracją na wieczór panieński. Dzięki srebrnym balonom foliowym w prosty i szybki sposób stworzysz magiczną aranżację. Balon foliowy gwiazda srebrna nada się na wiele okazji, a stylowy, srebrny odcień będzie pasował nawet do eleganckich imprez. Napompowany balon ma wymiar ok. 36 cm, napełnia się go helem, dzięki czemu będzie się unosił w powietrzu. Balony nie są napełnione helem. Napełnienie balonu powietrzem nie spowoduje, że będzie się on unosił. Z dużymi balonami w kształcie gwiazdy Twoja impreza będzie oryginalna i niezapomniana!