BARBIE KOSMETYKI DO MALOWANIA

Barbie puszka do makijażu z kosmetykami dla dzieci

"Mała" podbiera Ci kosmetyki? W dodatku te drogie? Pewnie tak jak mama ma dobry gust, ale to żadne usprawiedliwienie. Kosmetyki dla dorosłych mogą być nieodpowiednie dla dzieci, a nawet niebezpieczne. Nie wspominając już o ostrym makijażu, który raczej nie zdobi kilkulatki. Te argumenty mimo wszystko nie mają znaczenia, bo ona i tak będzie próbować się malować, wyglądać na starszą, piękniejszą. Bez poważnej rozmowy się nie obejdzie, a już na pewno potwierdzenia, że jest piękna z natury i nie potrzebuje do tego kolorowych kosmetyków. Warto przygotować także jakiegoś Asa. My proponujemy wyposażyć się w drobny upominek, który posłuży za kompromis. Oto zestaw do makijażu dla dzieci marki Mattel, który firmuje sama ikona stylu wśród zabawek - Barbie. Paletka z akcesoriami do malowania znajduje się w mocnej, stylowej, a zarazem lekkiej puszce. Po jej otwarciu ujrzycie: - 3 błyszczyki w różnych kolorach; - 6 kolorowych cieni do powiek; - róż do policzków. Barbie paletka do makijażu to produkt dla dzieci od 8 roku życia. Zawiera kosmetyki bezpieczne dla młodej skóry oraz łatwo zmywalne. Prezentowane kosmetyki dla dzieci zawierają certyfikat jakości CE. Po ich zużyciu puszka może posłużyć za oryginalny piórnik lub skrytkę na skarby. Zestaw kosmetyków dla najmłodszych sprzyja rozwijaniu kreatywności, wyobraźni, zdolności artystyczny, a także ćwiczy precyzję. Paletka cieni do powiek, błyszczyków i różu to coś więcej niż akcesoria do upiększania. Barbie to natomiast nie tylko lalka to zabawki, które wprowadzają dziecko w dorosły świat małymi, a przede wszystkim bezpiecznymi krokami.