BARBIE LALKA KARIERA

Dostępność: średnia ilość

EAN: 0887961772036 Producent: Mattel

Wyjątkowa lalka Barbie z linii Kariera

która od 60 lat inspiruje dzieci do realizowania ambitnych marzeń! Barbie sprawdziła się już w ponad 200 zawodach i kontynuuje swoją niezwykłą przygodę. Ten specjalny asortyment upamiętnia najbardziej znane zawody wykonywane przez Barbie w jej 60-letniej karierze. Wyjątkowa lalka Barbie(R) z linii Kariera, która od 60 lat inspiruje dzieci do realizowania ambitnych marzeń! Barbie(R) sprawdziła się już w ponad 200 zawodach i kontynuuje swoją niezwykłą przygodę. Ten specjalny asortyment upamiętnia najbardziej znane zawody wykonywane przez Barbie(R) w jej 60-letniej karierze. Lalka wyposażona jest w tematyczny strój oraz akcesorium, które pomaga jej osiągnąć sukces w danej pracy. Lalka wyposażona jest w strój odpowiedni do zawodu. Lalka nie stoi samodzielnie. Wysokość lalki: 26 cm Seria: YOU CAN BE. Wiek: 3+.