BROKAT SYPKI 2/10

EAN: 5902643621343 Producent: Craft Fun| Euro Trade

Craft with Fun Brokat sypki 2g x10el mix

Twórcza zabawa to najlepszy sposób na rozwój każdego dziecka. Potrzebna inspiracja W domu, w klasie czy w przedszkolu Craft With Fun zawsze przychodzi z pomocą. Brokat sypki zachwyca intensywnymi kolorami i wyjątkowymi cechami. Dzięki niemu dziecko może ozdobić swoje prace na wiele sposobów. Używaj tych produktów w połączeniu z innymi akcesoriami oraz kompletami z serii Craft With Fun Opakowanie zawiera 12 woreczków z sypkim, kolorowym brokatem. Każdy woreczek zawiera 2 g. cekinów. Cekiny wykonane z plastiku. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w folię z zawieszką. Wymiary opakowania szer. x wys. cm 10x27.