Barbie Lalka Księżniczka HGR15 Mattel

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

Lalki księżniczki Barbie™ Dreamtopia o baśniowym wyglądzie pozwalają dzieciom odkrywać świat magicznych opowieści i przeżywać królewskie przygody.

Te lalki Barbie® księżniczki w błyszczącym gorsecie z efektem ombre oraz długiej spódnicy księżniczki z kolorowym kwiatowym nadrukiem i warstwą tiulu inspirują do opowiadania różnych historyjek. Królewski wygląd dopełniają dopasowane do sukienki buty i zdejmowana tiara z detalami przypominającymi klejnoty.

Dzięki tęczowym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki księżniczki z linii Barbie™ Dreamtopia inspirują dzieci od 3 roku życia do snucia niekończących się bajkowych opowieści.

Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

· Lalki księżniczki Barbie™ Dreamtopia w tęczowych strojach godnych królewskiego dworu inspirują do niesamowitych przygód!

· Każda lalka Barbie® księżniczka ma na sobie błyszczący gorset z efektem ombre (wbudowany) oraz długą spódnicę księżniczki z kwiatowym nadrukiem i warstwą ślicznego tiulu.

· Kolorowe tiary i dopasowane kolorystycznie buciki dopełniają królewski wygląd.

· Dzięki żywym kolorom i fantastycznym szczegółom lalki księżniczki z linii Barbie™ Dreamtopia będą świetnym prezentem dla dzieci w wieku od 3 lat.

· Dzieci mogą zebrać też inne lalki i zestawy Barbie™ Dreamtopia, aby zabawa była jeszcze bardziej magiczna. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.