CAROTINA JĘZYK ANGIELSKI

Kod produktu: B202XX304-PL6122

EAN: 8008324061228 Producent: Dante

CAROTINA GRY DLA PRZEDSZKOLAKÓW. JĘZYK ANGIELSKI

Naucz się języka angielskiego, bawiąc się przy tym w najlepsze. Zestaw Gry dla przedszkolaków, Język angielski z serii „Carotina” zawiera 6 niepowtarzalnych gier. Ćwicz pamięć, grając w memory. Odpowiadaj na pytania z 3 quizów: logicznego, ze słowami i z kształtami. Za każdą prawidłową odpowiedź sympatyczny długopis-marchewka Carotina nagrodzi cię wesołym okrzykiem. Zaproś koleżanki, kolegów i rodzinę do wzięcia udziału w superloterii. Rywalizuj z nimi podczas wciągającej gry na koncentrację. Cechy produktu: Zestaw 6 gier jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat.- Zawiera 4 plansze, 48 interaktywnych kart oraz zasady gry. Carotina - elektroniczny długopis w kształcie marchewki świeci i mówi. Gra rozwija zdolności sensoryczne i koordynację ręka-oko. Ćwiczy pamięć, koncentrację, uwagę oraz zmysł obserwacji. Rozwija umiejętności matematyczno-logiczne poprzez grupowanie, łączenie i porównywanie elementów. Przygotowuje do nauki pisania i czytania. Wzbogaca słownictwo z języka angielskiego z zakresu nazw części domu.Produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa Unii Europejskiej.