CAROTINA ZWIERZĘTA W ŚRODOWISKU

Kod produktu: B202XX304-PL6120

EAN: 8008324061204 Producent: Dante

CAROTINA ZWIERZĘTA W ŚRODOWISKU

Zestaw Gry dla przedszkolaków, Zwierzęta w środowisku z serii „Carotina” zawiera 6 niepowtarzalnych gier. Ćwicz pamięć, grając w memory. Odpowiadaj na pytania z 3 quizów: logicznego, ze słowami i z kształtami. Za każdą prawidłową odpowiedź sympatyczny długopis-marchewka Carotina nagrodzi cię wesołym okrzykiem. Zaproś koleżanki, kolegów i rodzinę do wzięcia udziału w superloterii. Rywalizuj z nimi podczas wciągającej gry na koncentrację. A wszystko to w towarzystwie sympatycznych zwierzaków ze wszystkich zakątków świata! Cechy produktu:- Zestaw 6 gier jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat.- Zawiera 4 plansze ze środowiskami, 48 interaktywnych kart oraz zasady gry.- Carotina - elektroniczny długopis w kształcie marchewki świeci i mówi.- Gra rozwija zdolności sensoryczne i koordynację ręka-oko.- Ćwiczy pamięć, koncentrację, uwagę oraz zmysł obserwacji.- Rozwija umiejętności matematyczno-logiczne poprzez grupowanie, łączenie i porównywanie elementów.- Przygotowuje do nauki pisania i czytania.- Wprowadza podstawową wiedzę z zakresu kształtów, kolorów i nazw zwierząt. Produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa Unii Europejskiej.