COOLPACK - CLASSIC - PLECAK MŁODZIEŻOWY - RED POPPY

Dostępność: ostatnie sztuki

Plecak miejski CoolPack Classic Red Poppy 35523CP

KOD SKU: B06025 Producent: CoolPack Kolor: Red Poppy Odcień dominujący: Odcienie niebieskiego, Odcienie czerwieni Model: Plecak Płeć: Dziewczęcy Materiał: Poliester Typ zapięcia: Zamek błyskawiczny Wielkość: Średni Pojemność w litrach: 21 Wzór: Kwiaty Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Cechy dodatkowe: Kieszeń na laptop Wysokość w cm: 40,5 Szerokość w cm: 29 Głębokość w cm: 14 Seria: Classic OPIS: Zobacz wszystkie zdjęcia: MODNY PLECAK DAMSKI W KWIATY MAKI COOLPACK LEKKI Model Classic to piękny damski plecak w stylu retro o miejskim charakterze. Roślinne motywy sprawiają, że będzie on idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji! Trwałe i solidne wykonanie zapewniają wygodę użytkowania na lata! główna komora zapinana na suwak, w której znajduje się specjalnie wyściełana kieszeń na laptopa - dużo miejsca na Twoje rzeczy; plecy oraz szelki są wyściełane siateczką - dla wygody użytkowania; wewnętrzna mała kieszonka zapinana na suwak - pozwala na przechowanie drobnych akcesoriów; dodatkowa przednia kieszeń zapinana na suwak; wzmocniony spód - uchroni Twoje rzeczy i plecak przed zniszczeniem. COOLPACK to marka tworząca m.in. plecaki, torby oraz walizki, których głównym odbiorcą są młode i aktywne osoby. Najchętniej wybierane są przez dzieci i nastolatków, ponieważ są one cenione ze względu na trwałość przez rodziców. Logo CP na plecaku szkolnym to gwarancja najwyższej jakości i funkcjonalności. Charakterystyczną cechą produktów jest mnogość wzorów, kolorów oraz modeli. Różnorodność niezwykłych barw i deseni, o których nie śniło się nawet filozofom. Jeżeli wolisz stonowane barwy to dostępne są plecaki w ciemniejszych odcieniach, jednolite lub z subtelnym motywem. Natomiast jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu żywymi kolorami, to w ofercie dostępne są dynamiczne wielokolorowe plecaki, w kropki, w kratkę, również w jaskrawych barwach. Szeroki wybór wzorów pozwala trafić w gusta każdego, który chce być trendy i na topie.