CRAZY SCIENCE LABORATORIUM DUCHÓW

Kod produktu: B202XX304-PL73078

EAN: 8008324075546 Producent: Dante

Crazy Science Laboratorium Duchów

W Laboratorium przerażających duchów dzieją się rzeczy niecodzienne! Razem z tym zestawem dzieci mogą wykonać slime, które świecą w ciemności i inne eksperymenty naukowe używając proszku fluorescencyjnego, który sprawi, że ich twory będą świećić po zmroku. Crazy Science to nowa seria gier Lisciani w której dzieci zagłębiają się w naukowy świat z przymrużeniem oka. Przez całą serię towarzyszy im Cillo - zabawna bakteria, która przedstawia kolejnych naukowców i krok po kroku opisuje w jaki sposób bezpiecznie wykonać doświadczenia. W zestawie znajduje się: -Foremka na ducha. -Kryształowy glut. -Puder glutowy. -Barwnik fluorescencyjny GLOW w proszku. -Zielony barwnik. -Rękawiczki. -Okulary ochronne. -Balony. -Buteleczka. -Substancje chemiczne. -Bibułka. -Ilustrowany przewodnik. Główne cechy produktu: -Producent Lisciani. -Dla dzieci od 8 roku życia. -Laboratorium przerażających duchów. -Wykonuj eksperymenty naukowe. -Możliwość wykonaniaslime świecącego w ciemności. -Naukowy świat z przymrużeniem oka. -Bezpieczne doświadczenia dla każdego dziecka. -Wymiary opakowania: 39 x 29 x 8 cm. -Wysoka jakość wykonania.