CZAPECZKI PAPIEROWA ROZMARZONA PANDA 6SZTUK

PAPIEROWE CZAPECZKI URODZINOWE Z PANDĄ

Materiał: papier Rozmiar: uniwersalny Kolor: różnokolorowy Nadruk: rysunkowa głowa pandy Mocowanie: każda czapka ma elastyczną gumkę Ilość sztuk w opakowaniu: 6 szt. Producent: Godan S.A. Papierowe czapeczki z pandą mocowane na gumkę to świetna propozycja zwłaszcza dla najmłodszych. Rysunkowy nadruk pandy w przyjaznych dla oka pastelowych kolorach stworzy piękną atmosferę na urodzinach lub innej uroczystości. Czapeczki urodzinowe, pomimo swojej nazwy, są oczywiście używane na bardzo różnych imprezach. Może to być baby shower, impreza z okazji dnia dziecka i wiele innych. W odróżnieniu od plastikowych odpowiedników, papierowe czapeczki są oddychające i lekkie, a dzięki temu bezpieczne i wygodne. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku dzieci, których główki są delikatne i jeszcze się rozwijają. Uniwersalny rozmiar sprawia, że czapeczki będą pasować na każdą głowę, zaś elastyczna gumka pozwoli z jednej strony na łatwe zakładanie i zdejmowanie, a z drugiej będzie stabilnie utrzymywać czapeczkę na głowie. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwoli na beztroską i komfortową zabawę podczas urodzin dziecka lub każdej innej imprezy.