Carotina Puzzle Baby Farma

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-67848

Carotina Puzzle Baby Farma

Zestaw edukacyjny marki Carotina. Carotina to marka włoskiego producenta Lisciani, którego produkty są znane z wysokich walorów edukacyjnych i najwyższej jakości wynonania. Dzięki Carotinie, młodsze dzieci w wieku 3-6 lat mają szansę na poznanie otaczającego je świata w bezstresowym zaciszu domu.

Baby Farma to zestaw, który dzięki 18 trwałym tekturowym puzzelkom na zapoznanie dzieci ze zwierzętami z farmy. Po złożeniu puzzli dziecko otrzymuje obrazek farmy na której znajduje się kurczak, owca, kogut i inne zwierzaki.

Obrazek ma wymiary 70x50cm, a dzieci mogą dodatkowo ćwiczyć rozpoznawanie kształtów i dopasowywanie ich do odpowiednich elementów. Podobne aktywności pozwalają na rozwój motoryki małej, szczególnie ważnej od najmłodszych lat.

Wiek: 1-4  lata
EAN: 8008324067848 Producent: Dante