Clementoni Książeczka kontrastowa

EAN: 8005125173556 Producent: CLEMENTONI
Czarno-biała książeczka kontrastowa Clementoni to doskonała zabawka dla maluszków już od pierwszych dni życia.

Miękka książeczka z czarno-białymi ilustracjami, które rozwijają percepcję wzrokową niemowląt w pierwszych miesiącach życia.

Wystarczy otworzyć książeczkę, aby na każdej stronie znaleźć inną ilustrację i aktywność, np. piszczącą zabawkę lub szeleszczący materiał.

Książeczka przyciąga uwagę niemowlęcia i wspiera rozwój percepcji słuchowej.

Miękką książeczkę zamyka się za pomocą kolorowych wstążek, dzięki czemu można ją wszędzie zabrać.

Wymiary opakowania 31x16x5 cm.

Dla dzieci w wieku 0 .

Wartości edukacyjne Percepcja wzrokowa Percepcja słuchowa Percepcja dotykowa Koordynacja wzrokowo-manualna Wyobraźnia

Miękka Książeczka Sensoryczna, dzięki swojej unikatowości, a także eleganckiemu opakowaniu idealnie sprawdzi się jako prezent na pierwsze miesiące życia oraz Baby Shower.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny