Clementoni Robot Sumobot

EAN: 8005125506354 Producent: CLEMENTONI

Ten oryginalny Sumobot Clementoni zestaw małego naukowca jest prawdziwym laboratorium, w którym można zbudować naprawdę wyjątkowego robota sumo, który nigdy nie spadnie z żadnej krawędzi!

Po postawieniu na stole ten zaawansowany robot porusza się, wykrywając otwartą przestrzeń poniżej.

W razie wykrycia przez gumowe kółka, że podłoże nagle się urywa, robot zatrzymuje się i samoistnie zmienia kierunek ruchu.

Górna część robota sumo jest przezroczysta, dzięki czemu można obserwować pracę wewnętrznych przekładni i zapoznać dzieci z mechanizmami umożliwiającymi ruchy robota.

Wiek: 8+

Wymiary: 27,6x18,8x6 cm