Clementoni Skamieniałości T-rex Naukowa Zabawa - Fluorescencyjny

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 8005125608898 Producent: CLEMENTONI
Zestaw małego paleontologa przypadnie do gustu wszystkim kilkuletnim chłopcom oraz dziewczynkom, którzy uwielbiają manualne wyzwania wymagające sporej ilości skupienia i wytrwałości.
Tego typu zabawka z początku może przypominać niezbyt atrakcyjną bryłę, jednak w jej wnętrzu ukryty jest drogocenny skarb w postaci szkieletu fluorescencyjnego dinozaura T-Rexa - prawdziwego króla wśród gigantycznych prehistorycznych gadów.
Za pomocą dołączonego do zestawu młotka oraz dłuta kilkulatki stopniowo drążą w skamieniałym bloku, odsłaniając kolejne elementy sylwetki prastarego zwierzęcia.
W pakiecie znajduje się także czytelna instrukcja, która pozwoli złożyć cały szkielet po odkopaniu jego elementów.

Tego typu figurka może posłużyć później do zabawy albo jako ciekawa dekoracja w dziecięcym pokoju.
Dzięki specjalnej technice wykorzystującej fluorescencyjne barwy najmłodsi z powodzeniem mogą podziwiać postać dinozaura T-Rexa także w ciemności.

Kreatywny pakiet ze skamieniałościami pozwala rozwinąć nowe pasje związane z archeologią, a drobne elementy najlepiej sprawdzają się do zabawy dla dzieci powyżej 7 roku życia, które opanowały już większość umiejętności manualnych.

Dane techniczne

Płeć Chłopiec