Coolpack Brick Plecak młodzieżowy A503

Producent: Coolpack
Kod produktu: A331XX81808CP

Coolpack Brick Plecak młodzieżowy A503

Plecak szkolny znanej i lubianej wśród młodzieży firmy CoolPack. Plecak z serii Brick to solidny materiał oraz praktyczne i funkcjonalne przegrody. Model dedykowany jest dla uczniów klas 3-6.

Wszystkie plecaki Coolpack są solidne i trwałe. Wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Są wygodne w użytkowaniu i piękne dla oka.

Plecak z serii CoolPack Brick posiada 2 przegrody, wzmocnione i wyprofilowane plecy ze specjalnymi panelami z pianki EVA które tworzą karbowaną poduszkę. Rozwiązanie to zapewnie wyjątkowy komfort noszenia - kręgosłup ma pewne podparcie, nic nie uwiera. Również z myślą o komforcie użytkownika zastosowano tu szerokie, regulowane szelki oraz regulowany w pionie i w poziomie pas piersiowy. W głównej przegrodzie znajdziemy kieszenie na laptop i tablet. W przedniej przegrodzie znajduje się rozbudowany organizer. Składa się on z trzech kieszonek: jednej zapinanej na suwak i dwóch otwartych, jest też miejsce na przybory do pisania i odpinana przywieszka do kluczy, dzięki której nie będzie już problemów ze znalezieniem kluczy w plecaku. W przodu plecaka dwie kieszonki: jedna z ukrytym zamkiem, druga wyściełana polarem, np. na okulary. Po obu stronach plecaka znajdują się kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, natomiast przy rączce port na słuchawki. Dno plecaka jest wzmocnione, co zapobiega przetarciom.

Specyfikacja produktu:

• -2 przegrody,
  • - wyprofilowane plecy z pianki EVA,
  • - wzmocniony spód,
  • - gumowa rączka,
  • - wyściełane szelki,
  • - kieszeń na laptop,
  • - kieszeń na tablet,
  • - przegroda z organizerem,
  • - przywieszka do kluczy,
  • - boczne kieszenie na suwak,
  • - ukryta kieszonka na suwak,