Coolpack Impact II Plecak młodzieżowy Army Ocean Green

Dostępność: średnia ilość

Coolpack Impact II Plecak młodzieżowy Army Ocean Green

Idealny plecak dla każdej osoby, która lubi nowoczesny design. Młodzieżowy plecak kolekcji Impact II doskonale nadaje się do szkoły, na wycieczkę i wiele innych okazji. CoolPack oferuje oryginalne wzory inspirowane najnowszymi trendami w modzie miejskiej. Plecaki są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, co świadczy o ich doskonałej jakości oraz wytrzymałości.Wyprofilowany tył z oddychającego materiału i regulowane szelki zapewniają wygodę użytkowania. Duża ilość komór, kieszeni i kieszonek wewnętrznych i zewnętrznych daje szerokie pole manewru przy codziennym pakowaniu.Dobra organizacja szkolnego ekwipunku to połowa sukcesu. Model Impact II ma dwie duże komory, kieszeń na laptop, kieszeń na tablet i kieszeń z organizerem. Dodatkowo ten model plecaka ma z przodu kieszonki na drobiazgi oraz boczną na suwak i boczną na napój. Dla osób lubiących podróżować absolutnym niezbędnikiem jest regulowany pas piersiowy, który zdejmuje z kręgosłupa część ciężaru zawartości plecaka poprawiając tym samym posturę i zapobiegając krzywieniu postawy.

• 2 Przegrody
  • Wyściełane plecy
  • Wyściełane szelki
  • Regulowany pas piersiowy
  • Kieszeń na laptop
  • Kieszonka na telefon
  • Kieszeń z organizerem
  • Przywieszka do kluczy
  • Wyjście na słuchawki
  • Kieszeń z polaru na okulary
  • Wzmocniony spód
  • Boczne kieszonki zapinane na suwak
  • Rozmiar: 46 x 30 x 15 cm
  • 600D Poliester

Może te produkty Ci się spodobają ?