Coolpack Piórnik potrójny Jumper 3 z wyposażeniem GRADIENT LEMON

• Piórnik został wykonany z wysoko jakościowego materiału tzw. poliestru, który pod wpływem wody nie skurczy się i nie będzie się gniótł. To inwestycja na wiele lat.

• Piórnik posiada trzy komory - jest bardzo pojemny, dzięki czemu zmieścisz w nim naprawdę dużo rzeczy.

• W wyposażeniu piórnika znajduję się: 18 kolorowych kredek, ołówek,  3 kolorowe długopisy, linijka, temperówka, gumka do ścierania, 18 flamastrów w różnych kolorach, nożyczki i plan lekcji. Wszystko jest zatem pod ręką i nie musisz martwić się o zawartość szkolnego wyposażenia.

• Jest usztywniany, a wnętrze piórnika wykończone jest poliestrową podszewką. Dzięki temu ochroni go przed szybkimi zadrapaniami i obiciami.

Wysokość w cm
19,5