Crazy Science Labolatorium Anatomii Lisciani

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-PL8066

Crazy Science Labolatorium Anatomii Lisciani

"Nowy zwariowany zestaw z serii Crazy Science. Tym co wyróżnia Crazy Science spośród innych serii naukowych jest nie tylko oryginalna szata graficzna, ale również sposób wprowadzania dzieci do świata eksperymentów.

We wszystkich produktach z tej linii wprowadzono narrację pierwszoosobową, co jest pewnego rodzaju przełomem w grach i eksperymentach naukowych.

Przez całą serię dzieciom towarzyszy Cillo czyli najbardziej przyjazna na świecie bakteria, która jest pewnego rodzaju przewodnikiem. Cillo nie tylko mówi do dzieci młodzieżowym językiem, ale w prosty sposób przedstawia wszelkie zagadnienia naukowe. Dzięki temu dzieciom jest łatwiej utożsamić się z wesołym stworkiem, który nie tylko krok po kroku oprowadza je po poszczególnych laboratoriach, ale też jest pomocny w wykonywaniu eksperymentów.

Dzięki Laboratorium Zwariowanej Anatomii dzieci poza poznaniem teoretycznej wiedzy dotyczącej ciała ludzkiego mają okazję stworzyć własny szkielet, sztuczną krew, a nawet... mózg! "

Wiek: 7+lat
EAN: 8008324087099 Producent: Dante