Crazy Science Laboratorium Wybuchowych Eksperymentów Lisciani Giochi

Kod produktu: B202XX304-PL68661

EAN: 8008324075553 Producent: Dante

Crazy Science Laboratorium Wybuchowych Eksperymentów Lisciani Giochi

Szalony zestaw naukowy z serii Crazy Science dzięki któremu dziecko może przygotować wiele całkowicie bezpiecznych i odjechanych wybuchów! Dołączone do zestawu przyrządy i odczynniki pozwalają na wykonanie eksperymentów takich jak: wybuchające kolorowe gluty, dzikie wybuchające węże, kolorowe bańki wybuchające wieloma kolorami, płonący olej, podwodne eksplozje oraz wulkan podczas erupcji. Do zestawu dołączono bogato ilustrowany podręcznik, który pokrótce opisuje prawidłowe wykonanie każdego z eksperymentów. Zestaw jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Crazy Science to nowa seria gier Lisciani w której dzieci zagłębiają się w naukowy świat z przymrużeniem oka. Przez całą serię towarzyszy im Cillo - zabawna bakteria, która przedstawia kolejnych naukowców i krok po kroku opisuje w jaki sposób bezpiecznie wykonać doświadczenia.

Dane techniczne

Płeć Chłopiec