Crazy Science Wielka Fabryka Potworów Lisciani

Producent: Lisciani Giochi
Kod produktu: B202XX304-PL77281

Crazy Science Wielka Fabryka Potworów Lisciani

Wielka Fabryka Potworów to jeden z 2 produktów z grupy Fabryka Potworów.

Jest to nowy produkt z serii Crazy Science. Tym co wyróżnia Crazy Science spośród innych serii naukowych jest nie tylko oryginalna szata graficzna, ale również sposób wprowadzania dzieci do świata eksperymentów. We wszystkich produktach z tej linii wprowadzono narrację pierwszoosobową, co jest pewnego rodzaju przełomem w grach i eksperymentach naukowych. Przez całą serię dzieciom towarzyszy Cillo czyli najbardziej przyjazna na świecie bakteria, która jest pewnego rodzaju przewodnikiem. Cillo nie tylko mówi do dzieci młodzieżowym językiem, ale w prosty sposób przedstawia wszelkie zagadnienia naukowe. Dzięki temu dzieciom jest łatwiej utożsamić się z wesołym stworkiem, który nie tylko krok po kroku oprowadza je po poszczególnych laboratoriach, ale też jest pomocny w wykonywaniu eksperymentów.

Wszystkie produkty z Fabryki Potworów pozwalają na zebranie 24 różnych potworków o unikatowym wyglądzie i życiorysie, który oparty jest na cechach prawdziwych zwierząt. W opakowaniu znajduje się wszystko co niezbędne by:

zbudować strukturę hydrauliczną, która pozwoli na stworzenie wód płodowych o konsystencji slime, a także przetransportowanie ich do pojemnika z potworkiem.

Po zetknięciu się masy z kulą z potworkiem należy obserwować jego stopniowe pojawianie się!

Wiek: 5-10 lat

EAN: 8008324082827 Producent: Dante