DREWNIANA ŻYWNOŚĆ DO KROJENIA

Dostępność: ostatnie sztuki

Bezpieczny i kreatywny Drewniany Zestaw obiadowy do krojenia

na tacy składający się kawałków połączonych ze sobą na rzepy od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy. Kolorowy obiadek cieszy oko i zachęca do zabawy. Zabawka zapewni cudowną zabawę podczas każdego przyjęcia dla misia, laleczki czy koleżanki z przedszkola. W skład kompletu wchodzi: - Drewniana taca - drewniany nóż - udko z kurczaka - burger - stek - ryba Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.