Książeczka "Dzień dobry, szczeniaczku" z ruchomymi elementami-seria Pierwsze bajeczk

Książeczka "Dzień dobry, szczeniaczku"  z ruchomymi elementami-seria Pierwsze bajeczki

W książeczce „Dzień dobry, szczeniaczku! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki” dziecko towarzyszy małemu szczeniaczkowi w jego codziennym dniu. Dzięki ruchomym elementom maluch aktywnie uczestniczy w opisywanych czynnościach – między innymi porusza psim ogonkiem lub języczkiem podczas jedzenia.

Książki z serii „Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki” to:

• Grube, kartonowe strony, które wytrzymają wiele godzin zabawy.
  • Proste, urocze opowiadania będą doskonałe do czytania z dzieckiem, nawet malutkim.
  • Ruchome obrazki angażują maluszka, rozwijają zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Elementy, które można przesuwać, obracać, wyciągać są dobrym ćwiczeniem motoryki małej a przy tym zapewniają dużo zabawy.
  • Książeczki możesz zastosować jako pomoc dydaktyczną w nauce nowych słów i do trenowania spostrzegawczości dziecka.
  • Książki z tej serii mają mało tekstu i proste, kolorowe ilustracje co sprawia, że będą odpowiednie dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Książki będą doskonałym prezentem dla roczniaka, dwulatka, lub trzylatka, który można podarować na urodziny, na Gwiazdkę lub wszelkie inne okazje.

EAN: 9788327658470 Producent: Egmont