Duża Pluszowa Kostka Sensoryczna 15x15cm GaGaGu

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

Kostka GaGaGu ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka.

Każdy bok kostki jest zupełnie inny, uszyty z innych materiałów (o różnych fakturach) co daje 6 zupełnie innych doznań sensorycznych wzrokowych i dotykowych.

Dwa boki kostki posiadają odstające elementy zwierzaków uszka Pieska, ogonek Kota.

Dziecko poznaje różne faktury materiałów, może złapać za odstające elementy ćwicząc tym samym motorykę małą.

Na kolejnym pluszowym boku znajduje się kieszonka z pluszową piłeczką na sznurku element zachęca dzieci do chwytania piłeczki oraz wkładania i wyjmowania jej do/z kieszonki - wspiera to ćwiczenia tzw. motoryki małej oraz naukę koordynacji ruchowej.

Na innym z pluszowych boków umieszczone jest lusterko, które zwraca uwagę niemowlaka, zachęca do chwytania kostki i poznawania swojego odbicia.

Na jeszcze innym z boków doszyte są dodatkowe wstążeczki również stymulujące motorykę małą.

Zabawka jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż.

Bez elementów plastikowych, można ją przymocować do łóżeczka czy wózka dzięki wstążeczkom.

Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3m+