Edukit 4w1 Zestaw Edukacyjny Psi Patrol

EAN: 8005125180974 Producent: CLEMENTONI

W skład zestawu "EduKit 4w1 Paw Patrol" wchodzą aż cztery gry. Wszystkie wspomagają rozwój malucha oraz stanowią wspaniałą propozycję zabawy.

Memory uczy dziecko przestrzegania zasad gry, wygrywania i przegrywania, wzmacniając je pod względem emocjonalnym.

Rozwija spostrzegawczość, pamięć, refleks oraz ćwiczy umiejętności społeczne.

Puzzle, dołączone w dwóch wersjach, również przyczyniają się do rozwoju pamięci, spostrzegawczości, ćwiczą koordynację ręka - oko i pobudzają wyobraźnię malucha.

Domino rozwija myślenie strategiczne oraz arytmetyczne. Klocki, których w komplecie jest sześć, również spełniają wymienioną wcześniej rolę.

Dodatkowo można wykorzystywać je według pomysłu własnego, na przykład budując z nich wieżę.

Towarzystwo Rydera, Chase'a, Rubble'a, Everesta, Zumy, Marshalla oraz Skye sprawi, że Twoje dziecko zapomni, czym jest nuda.

Zabawa z ukochanymi bohaterami bajki przyniesie mu mnóstwo przyjemności, dzięki czemu przyswajanie nowych umiejętności odbywać się będzie szybko i w miłej atmosferze.

Wszystkie cztery aktywności wpływają bardzo korzystnie na rozwój motoryki, która odgrywa ogromną rolę w życiu dziecka.

Braki w tym zakresie mogą nieść za sobą konsekwencje na całe życie, dlatego warto zadbać o nabycie podstawowych umiejętności już dziś.

Całość dedykowana jest dzieciom, które ukończyły trzeci rok życia.